Каталог товаров

Шторм - родентицид, BASF 1 кг.

в наличии
257,00 грн.
з 2 отзывов, 50% положительных
Регион: Украина, Тернопольская обл., Борщев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
6 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Опис та характеристики - Шторм - родентицид, BASF AG Німеччина

 

 

ПРИЗНАЧЕННЯ

Високопотужний антикоагулянтний родентицид, ефективний проти широкого спектра гризунів.
Культури: зернові колосові, картопля, кукурудза, соняшник, склади, сховища, льохи, кормоцехи, господарські будівлі, закритий грунт.


ДІЮЧА РЕЧОВИНА

Флокумафен : 0,005%.


ФОРМА ПРЕПАРАТУ

Воскові брикети.


ХІМІЧНА ГРУПА

Антикоагулянт 2 покоління (кумариновий ряд).


КЛАС ТОКСИЧНОСТІ

I клас (дуже небезпечний для людини).


НОРМИ ВИТРАТ РОБОЧОЇ РІДИНИ

Норма внесення л, кг/га 2-3 бр. на 5м.кв.


УПАКОВКА (ТАРА)

Банку 1 кг; пакет 150 р


ВЛАСТИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ

Принади для гризунів на основі флокумафен, пропоновані концерном BASF, входять в число найбільш потужних і популярних сучасних родентицидів антикоагулянтного дії.
Діюча речовина флокумафен є найефективнішим засобом в групі препаратів для боротьби з гризунами. За інтенсивністю впливу він більш ніж в 6 разів перевершує кращі зразки сучасних родентицидів багаторазового поїдання.
При застосуванні приманок на основі флокумафен, їх одноразове поїдання гризунами є достатнім для отримання ними летальної дози. Таким чином, препарат гарантує максимально швидкий і надійний ефект.
Крім того, такі приманки мають ефективністю по відношенню до тих порід щурів і мишей, які виробили несприйнятливість до варфарину і погано піддаються контролю при застосуванні родентицидів, що діють при багаторазовому поїданні.
Висока ефективність флокумафен на практиці означає необхідність прийняття спеціальних запобіжних заходів, щоб виключити доступність приманок для дітей, домашніх тварин і ін.


СПЕКТР ДІЇ

Гризуни.


МЕХАНІЗМ ДІЇ

  • висока ефективність - після застосування приманки популяції гризунів-шкідників гинуть повністю
  • висока економічність - 4-х брикетів досить для знищення гризунів в приміщенні площею 50 кв. м
  • воскові брикети - зручна для застосування препаративная форма
  • тривалий період дії - не менше 2-х років ШТОРМ® зберігає згубну дію на гризунів. Воскові брикети не пліснявіють, що не розмокають, що не акумулюють сторонні запахи
  • надійний препарат - гризуни добре поїдають ШТОРМ®, у них не виникає пріманкобоязні, так як після отруєння приманкою вони гинуть через 7-10 днів, не передаючи сигналу тривоги.


РЕКОМЕНДАЦІІ

Строго дотримуватися норм техніки безпеки.


ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Культура Норма витрат Об'єкт Спосіб обробки
Горох 1 брикет в нору Польовки Брикети розкладають на відстані 10 - 15 м один від одного і відновлюють через 7 - 10 днів до досягнення бажаного ефекту
Картопля
Кукурудза
Соняшник
Склади, сховища, льохи, кормоцехи, господарські будівлі, закритий грунт Окремі брикети на відстані 2 м один від одного Будинкові миші У разі поїдання брикети поновлюють до 3-х разів протягом 3-х тижнів
2-3 брикету на відстані 5 м один від одного Щури Брикети поновлюють 3 - 4 рази з тижневим інтервалом


БЕЗПЕКА

Використовувати засоби захисту шкіри, незважаючи на малу токсичність препарату.
При контакті з шкірним покривом, промити великою кількістю води з милом.
Не розпиляти поблизу водойм.
Зберігати препарат поруч з продуктами харчування заборонено.


ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати 5 років в закритій заводській упаковці при температурі від +1° С до +30° С.


Виробник: Німеччина.

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Германия
Особенности применения
сухое протравливание
Характер действия
контактные
Производитель
Назначение
от вредителей всходов культуры
читать дальше свернуть
Отзывы
2 отзывов
50% положительных
Катерина
13 мая 2022г. в 09:02
Мені не зателефонували та не вислали товар.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти