Шторм, в.б. Родентицид

Шторм, в.б. Родентицид - Agrobiz.net
402,73 грн /шт В наличии
Задать вопрос
для використання в:зерносховищах та інших складських приміщеннях;кормоцехах тваринницьких ферм;спорудженнях захищеного ґрунту (теплиці, парники тощо);комунальному господарстві (громадські й житлові приміщення, промислові об’єкти, каналізація);погребах та інших господарських будівлях.Потужний препарат, що смертельно діє на гризунів при однократному вживанні Принади для гризунів на основі флокумафену, запропоновані концерном BASF, входять до числа найбільш потужних і популярних сучасних родентицидів антикоагулянтної дії. Діюча речовина флокумафен є найефективнішим засобом у групі препаратів для боротьби із гризунами. За інтенсивністю впливу він більш ніж в шість разів перевершує кращі зразки сучасних родентицидів багаторазового вживання. При застосуванні принад на основі флокумафену їхнього однократного вживання гризунами достатньо для отримання ними летальної дози. Таким чином, препарат гарантує максимально швидкий і надійний ефект. Крім того, такі принади ефективні стосовно тих порід пацюків і мишей, які виробили несприйнятливість до варфарину й погано піддаються контролю при використанні родентицидів, що діють при багаторазовому вживанні. Висока ефективність флокумафену на практиці потребує необхідності дотримання спеціальних запобіжних заходів, щоб виключити доступність принад для дітей, домашніх тварин тощо.
Найбільш економічна «інтервальна» методика використання Принади для гризунів на основі флокумафену, запропоновані концерном BASF, призначені для використання за найбільш економічними «інтервальними» схемами. Методика полягає в тому, щоб здійснювати обробку чітко обмеженими дозами і циклічно в часі. Застосування таких схем дає наступні результати. Ті пацюки й миші, які дістануться до принади першими, врешті-решт не зможуть спожити її в надлишковій кількості, що набагато перевищує летальну дозу. Відповідно, менш домінантні особини популяції також мають доступ до принади; це відбудеться в той період, коли представники першої групи вже загинули або при смерті. Такий підхід дозволяє обійтися значно меншою кількістю препарату порівняно з традиційними «надлишковими» схемами, що практикуються з родентицидами, які діють при багаторазовому вживанні. Циклічність використання призводить до збільшення проміжків часу між заміною принад, що мінімізує число відвідувань, необхідне для отримання повного контролю над гризунами. Крім того, за використання такої схеми принади знаходяться у навколишньому середовищі протягом мінімально можливого проміжку часу.
Швидкодіючий і найбільш ефективний засіб для боротьби з пацюками й мишами для професіоналів
висока ефективність – довготривала дія на гризуніввідмінне поїдання – на відміну від зернових приманок, воскові брикети не пліснявіють та не розмокають у вологому середовищіновий механізм дії – відсутність резистентностіекономічність – низькі норми витратизручність – приманка повністю готова до використання, не потребує додаткових інгредієнтівШість причин, щоб придбати Шторм®:висока ефективність – після використання принади популяції гризунів-шкідників гинуть повністю;висока економічність – 4-х брикетів достатньо для знищення гризунів в приміщенні площею 50 кв. м;воскові брикети – зручна для використання препаративна форма;тривалий період дії – не менш ніж 2 роки Шторм® зберігає згубну дію на гризунів. Воскові брикети непліснявіють, не розмокають, не акумулюють сторонні запахи;надійний препарат – гризуни добре поїдають Шторм®, у них не виникає принадофобії, тому що післяотруєння принадою вони гинуть через 7-10 днів, не передаючи сигнал тривоги;висока безпечність – використання воскових брикетів, на відміну від гранул та інших препаративних форм,запобігає розсипанню принади, що виключає ймовірність випадкового отруєння нецільових тварин.
Страна производитель: Германия
Производитель: BASF
Вредитель: грызуны
Упаковка: Пластиковая тара
Применение: универсальные
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Шторм, в.б. Родентицид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Вас заинтересует

Родентициды Шторм
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Крысиная смерть 200 гр.
9,20 грн
Крысиная смерть 200 гр.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Щелкунчик зерно 500 гр.
7,90 грн
Щелкунчик зерно 500 гр.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Родентицид Бромакем ПР
101,80 грн
Родентицид Бромакем ПР
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Родентицид Мышелов
637,24 грн
Родентицид Мышелов
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Родентицид Бродивит
754,91 грн
Родентицид Бродивит
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Антищур (200гр)
12,00 грн
Антищур (200гр)
Продавец:КОМОРА