Сівалка механічна зернова John Deere 750

Сівалка механічна зернова John Deere 750 - Agrobiz.net
808 768,30 грн. /шт В наличии Код товара: 79573842
0 отзывов
Механічна зернова сівалка John Deere 750 1999р. випуску.Ця модель -більш ранній варіант сучасної моделі 1560/1590. Конструктивно вони однакові, але в сучасніших дорожчих моделях додано несуттєві дизайнерські зміни. John Deere 750 -ідеальна зернова сівалка з шириною міжряддя 19 см для сівби зернових культур. Забезпечує високоякісний посів незалежно від якості підготовки грунту. Для висіву використовується однодисковий сошник "90 серії", що атакує грунт під нахилом у 7 градусів. Спеціальна конструкція сошника дозволяє якісно прорізати пласт грунту та вкладати насіння на необхідну глибину. При цьому глибина загортання насіння регулюється в діапазоні від 0 до 9 см окремо на кожному сошнику.

Дана модель сівалки випускалася в 3 розмірах: 3,05 м для тракторів 80-90 к.с, 4,6 м -для 120-140 к.с. та 6.1 м для 160-190 к.с.

Сівалка опційно також може мати обладнання для внесення гранульованих мінеральних добрив та посіву мілконасінних культур, трав.

Сівалка John Deere 750 може бути підготовлена для посіву за системою "No-till". Для цього додатково на раму встановлюють модуль рихлення грунту, обладнаний спеціальними хвилястими дисками (турбодиски, коултери). На деяких моделях може бути встановлено систему гідравлічного підсилення тиску сошника на грунт. Зусилля на сошнику при цьому зростає до 181 кг. Такий сошник може прорізати пласт грунту незалежно від кількості рослинних решток.

Багато моделей сівалок облаштовано автоматичною електронною системою сповіщення про кількість зерна в бункері. При закінченні зерна тракторист отримає сигнал, навіть не виходячи з трактора, це економить час посіву та виключає можливість просіву.

Ширина захвата, мм: 4.6
Производитель: John Deere
Ширина захвату,м: 4,6
Ширина міжряддя,см: 19
Потужність трактора, к.с.: 140 к.с.
Кількість сошників, шт: 24
Производитель: John Deere
Принцип действия: Механическая
Страна производитель: США
Состояние: Б/У
Способ посева: Рядовые
Сошник: Дисковый
Высев: Точный
Количество рядов: Больше 16
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Сівалка механічна зернова John Deere 750

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Сеялки Б/У Сеялки Джон Дир
Вас интересует сеялка зерновая?
Это займет менее одной минуты