Скорпіон, в.р.к. Десикант

Скорпіон, в.р.к. Десикант - Agrobiz.net
303,89 грн /шт В наличии
Задать вопрос
За рахунок руйнування клітинних мембран і загибелі клітин відбувається висушування рослин. Через 7–12 днів після обробки культура готова до збирання.
Обробку посівів препаратом проводять у період фізіологічної стиглості насіння (30–37 %). Обробка в більш ранні строки розвитку культурних рослин може призвести до зниження врожайності і зниження посівних властивостей насіння. Норма витрати препарату зумовлена густотою стояння рослин, засміченістю посіву, погодними умовами під час обробки та періодом до збирання врожаю. Обробку краще проводити у вечірні часи або вдень при хмарній погоді, тому що спекотна сонячна погода хоч і прискорює, але зменшує ефективність десикації. Обприскування посівів проводять як наземним, так і авіаційним методами. Норма витрати робочого розчину повинна забезпечувати повне та рівномірне покриття всієї поверхні рослини. Для наземних обприскувачів вона становить 200–300 л/га з тиском 2–3 атм., для авіаційних обробок — 50–70 л/га з тиском 1,5–2,0 атм.Приготування робочого розчину. Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/3 об’єму, включають режим змішування і додають необхідну кількість препарату. Доливають бак обприскувача до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. При внесенні препарату режим змішування має бути постійно ввімкненим для підтримки робочого розчину в однорідному стані . Робочий розчин необхідно використати протягом 24 годин.
Десикант контактної дії. Застосовується для зниження вологості зерна та припинення розвитку й поширення захворювань соняшнику за рахунок підсушування рослин перед збиранням.
Швидке поглинання препарату рослинами, дощ через 15 хвилин після обробки не впливає на ефективність дії препарату.Запобігання втрат врожаю та зниження його якості за рахунок блокування розвитку та поширення хвороб.Оскільки діюча речовина контактної дії і швидко розкладається в рослинах, застосування препарату СКОРПІОН® є безпечним як на насіннєвих посівах, так і на посівах, призначених для харчових цілей.
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Скорпіон, в.р.к. Десикант

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Десикант Дикват
182,45 грн
Десикант Дикват
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
товар сезона
Розница и опт
Десикант Альфа Дикват
211,53 грн
Десикант Альфа Дикват
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Розница и опт
Десикант Скорпион
237,97 грн
Десикант Скорпион
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Регістан РК
214,34 грн
Регістан РК
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Десикант Сквар
184,32 грн
Десикант Сквар
Продавец:Інтер-Агро С
Десикаш,
255,38 грн
Десикаш,
Продавец:ПОДІЛЛЯ-АГРОХІМСЕРВІС
Купити Баста 15%
632,16 грн
Купити Баста 15%
Продавец:ПОДІЛЛЯ-АГРОХІМСЕРВІС