Каталог товаров

Слива "Дофі Сандра" (ЗКС)

в наличии
код: 92
250,00 грн.
Онлайн оплата
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

Слива Дофі Сандра (Dofi Sandra) – новий ранній сорт сливи-аличі. Відноситься до диплоїдних слив. Італійський сорт, отриманий від схрещування сортів Black Gold x Burmosa. Особливістю сорту є те, що плоди, як у сливи, а дерево, листя - алича. За типом прекрасного сорту сливи-аличі Анжелино пізнього терміну дозрівання.

Плоди великі. Форма плодів - кругла. Забарвлення - темно синього кольору з восковим нальотом. Плоди симетричні. Маса плодів в промислових садах - 80 г, окремі понад 100 г, що є дуже хорошим показником. М'якуш яскраво жовтий, щільний, дуже соковитий. Товарність і смакові якості плодів - високі. Плоди дуже смачні і дуже солодкі, які поєднують в собі баланс цукру і кислоти.

Врожайність висока. Промисловий сорт.

Дерева сильнорослі, зимостійкість достатня для вирощування у більшості регіонах України.

читать дальше свернуть
Характеристики
Степень созревания
Раннеспелый
Высота
Карликовый
Вік саджанця
2-річний
Смак
солодкий
Підщепа
пуміселект - карликова підщепа
Термін дозрівання
рання
Стиглість
кінець липня
Маса плоду, г
80 ... 100
Тип упаковки
закрита коренева система (ЗКС)
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Онлайн оплата

Безналичный расчёт

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: 3055497
90,00 грн.
в наличии
85,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии
80,00 грн.
в наличии
140,00 грн.
в наличии
85,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии
85,00 грн.
в наличии
90,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти