Каталог товаров

Соль таблетированная

в наличии
код: 1521585678
430,00 грн.
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

ООО ТК Гидротехника реализует соль для систем водоочистки производства Польша. Продажа в полипропиленовых мешках с полиэтиленовым вкладышем по 25 кг.

Таблетированная соль для умягчения воды (засыпки фильтров)

Вес таблетки -10 грамм.
Продукция соответствует ДСТУ 3583-97 (ГОСТ 13830)
Таблетированная соль с чистотой NaCI 99,50% позволяет регенерировать ионообменную смолу 6% растворомNaCI, что позволяет экономить расход соли в 2-2,5 раза (с обычной сыпучей солью раствор для регенерации делается 12-14 %).

Преимущества применения таблетированной соли (Польша):

  • плавно растворяется и вступает в контакт с водой любой жесткости;
  • продлевает срок службы водоочистительного оборудования;
  • не слеживается, не образует нерастворимых комков;
  • экономна в расходе;
  • подходит для всех типов оборудования.

Наша компания также предлагает предоставляет услуги по проектированию скважины под воду в Киеве. Все работы под ключ.

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Онлайн оплата
https://wayforpay.com/qr/img?token=b0e2cb9c23375&type=b&size=160

Оплата картой
5168745603044576 Дробот Александр Викторович ПриватБанк

Безналичный расчёт
ТК ГІДРО-ТЕХНІКА ТОВ Номер рахунку/карти UA803052990000026008006811481 ЄДРПОУ/ІПН 44699139 Банк АТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Новая Почта(курьер)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти