Соєва олія

Соєва олія - Agrobiz.net
21 500,00 грн. В наличии
0 отзывов

Соєва олія широко використовується не тільки в харчових цілях, як продукт харчування, але і як високоефективна добавка до раціонів кормів для тварин. Причому соєве масло дуже продуктивно впливає на розвиток і ріст усіх тварин і застосовується давно, і з великим успіхом. Підприємства з виробництва кормів використовує його як енергоносій, спостерігається велика ефективність для курей- несучок, збільшується величина яєць.

За останні роки почали вживати соєве масло і для годівлі м'ясних корів для підвищення потенціалу їх росту. Соєва олія як чистий рослинний жир є багатим енергетичним кормовим засобом. Воно містить 35,5мг МЕ майже в 3 рази більше енергії, ніж ячмінь. Додавання 1- 3% соєвого масла приводить до потрібного підвищенню калорійності і поліпшенню смакових якостей поряд з позитивним ефектом зв'язування сухих компонентів.

У свинарстві соєва олія має величезне значення. За допомогою соєвого масла в раціоні можна переводити есенціальні жирні кислоти безпосередньо в жир тіла, а саме, в першу чергу це вдається зробити з ненасиченої масляною кислотою і двічі ненасиченої життєво необхідною лінолевої кислотою, які не утворюються самі в організмі тварини або людини.

Як добавка до корму, соєве масло дуже зручно в застосуванні, так як його можна додавати в сухі корми, для їх зв'язування і кращого споживання тваринами, для зменшення втрат, так як масло пов'язує дрібні частинки подрібненого корму і сухих компонентів і не дозволяє їм розпорошуватися при транспортуванні та змішуванні, крім того в такому вигляді корму набувають більш компактну форму.

Для збільшення продуктивності соєве масло додають в кормові суміші для свиноматок і для вигодовування молодняка. Багаті енергетично кормові суміші для свиноматок в період близько 2 тижнів перед опоросом і до кінця періоду вигодовування та до підгодовування добавками з соєвим маслом дають наступні переваги: підвищення цінності молока свиноматки; більш високий вміст жиру в молоці; більш високий відсоток жиру в тілі поросят при народженні; інтенсивніше приріст ваги поросят; зменшення втрат ваги свиноматки під час вигодовування; динамічне статевий розвиток після відриву поросят.

Для молодняка необхідність в якісному харчуванні дуже важлива, вже в перші дні життя поросята здатні засвоювати жири. Соєва олія на основі його оптимального жирнокислотного складу володіє особливо високою засвоюваністю.

Корм для поросят без пилу і володіє великою калорійністю, з 2- 6% соєвого масла охоче приймається поросятами з 3- його - 4- ого дня життя і дає незаперечні переваги, більш високі добові прирости швидке досягнення товарної ваги, що збільшує ефективність розведення поросят в кілька разів.

Страна производитель: Украина
Масло: Масло соевое
Тип очистки: нерафинированное
Упаковка: пластиковая тара
Объем: 3,1 л и больше
Производитель: Бил Корм
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Соєва олія

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует растительное масло?
Это займет менее одной минуты