Каталог товаров

Спрей Рекс і Муся для собак і кішок 150 мл O.L.KAR.

в наличии
код: 14478
69,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Прозора масляниста рідина від світло-жовтого до жовтого кольору зі специфічним запахом.

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину: фіпроніл - 3,0 мг.

Фармакологічні властивості
АТС vet QP53, эктопаразитарные ветеринарні препарати для місцевого застосування (QP53AX15, фіпроніл)
Фіпроніл вражає центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему тварин. Механізм дії фипронила у безхребетних полягає в тому, що препарат порушує роботу нервової системи. З-за системного блокування фипронилом нервової системи наступає нервове перезбудження і загибель ектопаразитів.
Після нанесення препарату на шкіру фіпроніл не всмоктується через шкіру, а кумулює в епідермісі, сальних залоз, волосяних фолікулах і поступово вивільняється, проявляючи инсектоакарицидное дію. Фіпроніл забезпечує тривалий пролонговану дію. Після місцевого нанесення препарат розподіляється по поверхні тіла тварини протягом 24 годин.

Застосування
Зовнішньо собакам і кішкам для профілактики і лікування при хворобах, викликаних ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), вошами (Linognathus setosus), малофагами на имагинальной і личинкової стадіях розвитку (Trichodectidae spp.), паразитиформными і коростяний кліщ (Dermacentor spp., Ixodes spp., Rhipicephalus spp.), і акариформными кліщами (Sarcoptidae, Psoroptidae).
Препарат ефективний при вушної корості м'ясоїдних - отодектозе (Otodectes cynotis).

Дозування
Зовнішньо. Перед обробкою тварини флакон з препаратом ретельно струшують, направляють струмінь препарату на тулубі з відстані 10-15 див Препарат наносять на всю поверхню попередньо скуйовдженою вовни з розрахунку 2-5 мл на 1 кг маси тіла тварини шляхом натискання на поршень розпилювача - 5 натискань (0,5 мл). При розпиленні флакон з препаратом тримати вертикально. Препарат наносити проти шерсті; довгошерстих тварин розчесати щіткою, нанести препарат так, щоб він потрапив на шкіру.
При корості, вошивості, малофагозах обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 10-12 діб. Обробки тварин проводять протягом сезонної активності паразитів при необхідності.
З метою профілактики ураження тварин ектопаразитами, необхідно періодично міняти підстилку або обробляти її і предмети догляду за тваринами з розрахунку 2 мл спрею на 1 м2.
При лікуванні отодектозу (вушної корости) вушні раковини і слуховий прохід попередньо очищають від вушної сірки, ексудату і струпів, потім впорскують в кожне вухо по 0,5 мл препарату. Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину складає і злегка масажують, фіксуючи голову тварини протягом 5-10 хвилин для запобігання розбризкування препарату. Препарат вводять в обидва вуха, незважаючи на поразку тільки одного.
Іксодових кліщів знищують на тілі тварин шляхом нанесення 0,5 мл препарату безпосередньо на кліща і місце його прикріплення до шкіри. Якщо протягом 30 хвилин кліщ самостійно не зникне - його обережно видаляють пінцетом і знищують.

Протипоказання
Не використовувати хворим і виснаженим тваринам, тваринам в період вагітності і лактації, цуценят і кошенят до 10-ти тижневого віку, собакам масою тіла до 1 кг, а також тваринам, чутливим до компонентів препарату.

Застереження
Обробки препаратом проводять на відкритому повітрі або в добре вентильованих приміщеннях, утримуючи тварин до повного висихання вовнового покриву.
При обробці тварин препаратом забороняється палити, пити, вживати їжу. Не допускати потрапляння препарату на слизові оболонки та внутрішньо. При випадковому попаданні препарату на шкіру або слизові оболонки слід негайно змити її струменем проточної води, при попаданні препарату всередину - негайно звернутися до лікаря.
Після закінчення обробки ретельно вимити руки теплою водою з милом, витерти їх і протерти регенераційною кремом.
Забороняється протягом 48 годин після обробки купати і гладити тварин. Не допускати злизування препарату з шкіри після обробки.
У разі передозування застосовують атропіну сульфат у терапевтичних дозах і симптоматичне лікування.

Форма випуску
Флакони скляні та/або полімерні з розпилювачами по 30, 50, 100, 150, 200 мл.

Зберігання
Сухе, темне місце при температурі від 2 °С до 30 °С.
Не зберігати разом з харчовими продуктами, напоями та кормами для тварин.
Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності
2 роки.

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид животных
Собаки|Кошки
Объем, мл
150
Лекарственная форма
Раствор
Тип
Спрей
Назначение
противопаразитарное средство
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
252,00 грн. /шт
в наличии
код: 6398
271,00 грн. /шт
в наличии
код: 312
65,00 грн. /шт
в наличии
код: 4483
75,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
244,00 грн. /шт
в наличии
код: 905225
35,00 грн. /шт
в наличии
код: 14126
619,00 грн. /шт
в наличии
код: 14855
29,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти