Каталог товаров

Стелаж торговий з полицями 1824х920х460 \ 4Д

в наличии
1 900,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Стелаж торговий з полицями 1824х920х460 \ 4Д

Особливістю стелажів УПС, які виробляє наша компанія, є те, що вони витримують досить високу вертикальне статичне навантаження. Це означає: коли маса Вашого вантажу діє перпендикулярно Землі, то деталі стелажа мають високу опірність. Тобто при відносно мінімальних матеріалозатратах ( стелажі дуже легкі в порівнянні зі зварними конструкціями) витримують велику вагу.

Ця перевага з іншого боку має один не настільки істотний, але недолік, а саме , такі конструкції погано тримають горизонтальне навантаження. Простіше кажучи, якщо сильно в'їхати в стелаж навантаженої візком, то стійка може деформуватися. Однак, якщо просто легенько впустити телевізор на підлогу, він теж розіб'ється, або, як мінімум, перестане працювати ...

Максимальне навантаження на стелаж, 750 кг 

Максимальне навантаження на полку 80 кг

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

По перерахунку
На розрахунковий рахунок фірми

Оплата готівкою
Оплата при отриманні товару в курєра

Варианты доставки

Нова Пошта(курєр)

Нова Пошта( відділення)

Самовивіз
Зі складу фірми в Києві

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
1 620,00 грн. /шт
в наличии
1 370,00 грн. /шт
в наличии
2 020,00 грн. /шт
в наличии
1 715,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти