Стімпо (Зернові Колосяні, Круп`яні, Кукурудза) Біостимулятор

Стімпо (Зернові Колосяні, Круп`яні, Кукурудза) Біостимулятор - Agrobiz.net
3 000,00 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Стимпо сприяє прискореному діленню рослинних клітин, розвитку потужної кореневої системи, збільшенню площі листової поверхні і вмісту хлорофілу, знижує фітотоксичну дію пестицидів, має антимутагенний ефект, покращує якість вирощеної продукції, підвищує врожайність, стійкість рослин до хвороб і несприятливих факторів довкілля (переохолодження, перегрівання, браку або надлишку світла і вологи).Регулятор росту Стимпо - новітній композиційний препарат біологічного походження, в основу дії якого покладений синергійний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів-мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і продуктів життєдіяльності бактерій Streptomyces Avermetilis - аверсектину. До складу препарату входить біопрепарат з антипаразитарною дією.Клас токсичності: Препарат згідно ГОСт 12.1.007-76 належить до нетоксичних речовин.Умови зберігання: Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному приміщенні при температурах до 30 °С. Термін зберігання - 3 роки.
Норми витрати для с-г виробників: 25 мл на тонну насіння, робочий розчин - 10 л/т; 20 мл на гектар посівів, робочий розчин - 200-300 л/га.Застосування та норми витрати для приватного сектору:Замочування насіння: 4 краплини (0,2 мл) препарату розчинити в склянці (100 мл) води і замочити насіння огірків, томатів, цибулі, перцю солодкого або квітів на 6-8 годин. Цибулини квітів, бульби картоплі обприскати перед висадкою в грунт.Обприскування рослин: 4 краплини (0,2 мл) препарату розчинити в 3 л води на 1 сотку і обприскати: розсаду у фазі 3-5 справжніх листочків, повторно – перед висадкою в грунт; овочеві культури, квіти, картоплю – у фазі бутонізації; ягідники, суниці – на початку цвітіння; плодові дерева – у фазі бутонізації, повторно – після цвітіння.Спосіб застосування:Біостимулятор Стимпо застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, який готують у день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений в робочому розчині. Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.Передпосівна обробка насіння:Обробку насіння зернових колосових культур, цукрового буряка, кукурудзи, технічних та інших культур препаратом Стимпо проводять на насінних і кукурудзокалібрувальних заводах, а також у господарствах. Цей агрозахід проводиться відповідно до вимог для кожної культури, правил безпеки і санітарних норм. Ці роботи необхідно проводити якісно і швидко, щоб не допустити набрякання насіння і ушкодження його оболонок.Позакоренева (листова) обробка:Посіви обприскують водними розчинами регуляторів росту за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 і вечірні - після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м/с.Об'єми водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів (200-300 л/га).Допускається зниження норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб'ємних зрошуваннях до 12-25 л/га і до 2,5 л/га при обробці УМО (ультрамалооб'ємна обробка).
препарат широкого спектру дії, призначений для обробки насіння і обприскування посівів зернових, зернобобових, технічних, кормових, овочевих, баштанних культур, винограду, плодово-ягідних культур, їстівних грибів. Застосовується також на декоративних і лісових деревах, кущах, при вирощуванні квітів і газонних трав.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Стімпо (Зернові Колосяні, Круп`яні, Кукурудза) Біостимулятор

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Скидка -7%
Лучший Стимулятор роста
Розница и опт
Гумифилд в.г. 1 кг.
725,53 грн
673,04 грн
Гумифилд в.г. 1 кг.
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Розница и опт
Фульвитал Плюс зп
1 154,67 грн
Фульвитал Плюс зп
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Антистрессовый препарат
Розница и опт
Гумифилд Форте Амино
202,22 грн
Гумифилд Форте Амино
+380631145124, +380987697049
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Стимулятор роста Вымпел 100 г.
40,50 грн
Стимулятор роста Вымпел 100 г.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Регоплант Цветы 10 мл
5,00 грн
Регоплант Цветы 10 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит