Каталог товаров

Стоп-Кетоз 1 кг, Укрветбиофарм

в наличии
код: 404130
510,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Стоп-Кетоз - препарат для профілактики і лікування кетозу у первісток і корів. Безбарвна гігроскопічна рідина.

Склад

Діюча речовина: 1,2 - пропандиол (пропіленгліколь).

Фармакологічна дія

Пропіленгліколь швидко всмоктується в рубці і значною мірою доступний для проміжного метаболізму в якості глюкопластичного речовини. Тут він може використовуватися для синтезу глюкози і для безпосередньої вироблення енергії, ідеально підходить для компенсації можливого дефіциту енергії в годівлі жуйних тварин і тому може використовуватися як засіб проти кетозу.

Показання

Прояв кетозу у високопродуктивних корів на 3-6 тижні після отелення, який розвивається на тлі дефіциту енергії основного раціону зважаючи втрати вгодованості з одночасним перекладом корови з післяпологовий групи, в групу роздою.

У цей період корова потребує більшої кількості поживних речовин, ніж вона здатна спожити з кормом – проявляється негативний енергетичний баланс, розвивається кетоз першого типу.

Дози і спосіб застосування

Застосовують здоровим тваринам для профілактики кетозу у кількості 150 г/голову в добу за 2 тижні до отелення і 4 тижні після отелення (до 250 г/голову за добу).

Препарат можна розбавити водою і ввести в кормозмішувач, або лійкою рівномірно полити корм.

Для лікування препарат задають орально у дозі 250 г/голову за добу з допомогою дренчера вранці і ввечері протягом 4-5 днів.

Енергетична цінність становить 4153,84 ккал або 17,38 мДж обмінної енергії.

Вид тварин

Корови первістки.

Побічні дії

В рекомендованих дозах не спостерігаються.

Особливі вказівки

Дозволено згодовування тваринам у кількості не більше 270 г на голову в добу.
читать дальше свернуть
Характеристики
Лекарственная форма
Раствор
Вид животных
Коровы
Вес (кг)
1
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
260,00 грн. /шт
в наличии
код: 6398
279,00 грн. /шт
в наличии
код: 312
67,00 грн. /шт
в наличии
-6%
код: вс50036
510,00 грн. 479,40 грн. /шт
в наличии
код: 4483
77,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
251,00 грн. /шт
в наличии
код: 16045
52,50 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти