Super Fulvic (Супер Фульвік) 0,5кг, Черновцы

Последнее редактирование: 07.09.2016 . Информация может быть не актуальна
Super Fulvic (Супер Фульвік)  0,5кг - Agrobiz.net
246,00 грн. /шт В наличии Код товара: 3735
0 отзывов

СуперФульвік - нове для України органо-мінеральне добриво на основі фульвокислот. Фульвокислоти - це складова частина гумусу грунту (поряд з гуміновими кислотами), у великих кількостях зустрічаються на кислих грунтах (лісові, опідзолені, болотисті), мають кисле рН і підкисляють грунт. Це їх властивість можна використовувати, вносячи їх на лужних і засолених грунтах. Фульвокислоти та їхні солі фульвати, активніше і рухомих гумінових кислот і гуматів, тому мають меншу молекулу, тому швидше проникають в рослину при листових обробках і легше засвоюються корінням рослин. Вони можуть виконувати роль хелатів (провідників), тому їх доцільніше застосовувати в баковій суміші з чимось, що потрібно доставити рослині в першу чергу (мінеральні добрива, пестициди або гербіциди).


Фульвокислоти та їхні солі фульвати не закріплюються в грунті, як гумати, а вимиваються водою з верхніх шарів в нижні. Це і погано (тому потрібно постійно поповнювати їх запас), і добре, тому на солоних грунтах вони рассоляют грунту, сприяючи промиванні солі. Фульвокислоти у великих кількостях досить агресивні сполуки і можуть викликати руйнування мінералів грунту, тобто хімічне вивітрювання грунтів. Це їх властивість можна з успіхом використовувати на сильно карбонатних грунтах, щоб зруйнувати карбонати і підвищити родючість грунту. На грунтах з кислою реакцією середовища краще використовувати не фульвокислоти, а гумати.


На рослини фульвати діють також, як гумати - загальна стимуляція росту і розвитку, стимуляція проростання насіння і розвитку потужної кореневої системи, підвищення імунітету.


Хімічні властивості: 

Всього фульвіокіслот: 70%

Азот: 6%

Органічне речовина: 90%

Вміст амінокислот: 4%Super Fulvic (Супер Фульвік)   - це органічне добриво, стимулятор росту і антістресант. Підсилює посухостійкість рослин, допомагає їм засвоювати мікроелементи, посилює імунітет. Стимулює активний розвиток кореневої системи. Покращує структуру грунту та його вологоємність, збільшує процетов гумусу, балансує кислотність, підвищує родючість. Підсилює ефективність використання добрив рослинами, сприяє швидкому розкладанню токсинів і залишків пестицидів у грунті, активізує грунтову мікрофлору. Придатний до використання в ограніческіе землеробстві.


Застосування:

    Широко використовується в сільському господарстві на польових, овочевих і садових культурах, в декоративному садівництві, озелененні та для пасовищ.

У грунт: 8-12 кг / га, або 2% від загальної кількості добрив.

Для краплинного зрошення: 2-8 кг / га.

Обробка насіння: 0.25 кг / т насіння.

Листова обробка: для польових культур 100-150 г / га (при витраті робочої рідини 100-150 л / га води), для овочевих і плодових культур 150-200 г / га при розведенні 1: 2000, 3-4 рази з інтервалом в 20 днів.Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт

Отзывы о Super Fulvic (Супер Фульвік) 0,5кг

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует стимуляторы роста растений?
Это займет менее одной минуты