Каталог товаров
Регион: Украина, Днепропетровская обл., Днепр
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
12 Лет
Время ответа:
менее суток
Описание товара

СУПН-8

 

Сівалка СУПН-8. Призначена для пунктирного посіву каліброваного та некаліброваного відсортованого насіння кукурудзи, рицини та сорго, а також насіння кормових бобів, сої, квасолі, люпину з одночасним, роздільним від насіння внесенням мінеральних добрив та прикочуванням ґрунту в рядках. Створення розрідження забезпечується вентилятором із приводом від ВОМ трактора - 540об./хв. та ежектором.
Габаритні розміри в транспортному положенні, мм 7200х2040х3040. Агрегатується з тракторами: МТЗ-82, Т-70. Ширина міжрядь, см
70

Робоча швидкість, км/год
7

Глибина загортання, мм
40-120

Норма висіву насіння, тис. шт/га
25-900

 

 

                                                                  Спільний пристрій сівалки.

     Принцип роботи сівалки полягає в наступному. За допомогою механізму передач від опорно-привідних коліс здійснюється обертання сім'яних дисків і пружинних шнеків туковисівних апаратів. Вакуум у підковоподібній порожнині кришки висівного апарату створюється або вентилятором, що приводиться в обертання гідромотором від гідросистеми трактора, або шляхом розрідження від вихлопного трактора за допомогою спеціальної труби.  Для контролю величини розрядження на вентиляторі або на вихлопній встановлений регулювальний клапан з мембранним тягомером, що показує тиск.

    Насіння присмоктується до отворів обертового диска, що знаходяться в зоні розрядження, і транспортуються із забірної камери в зону скидання. Видалення зайвого насіння, що присмокталося до отворів, назад у забірну камеру здійснюється штирями вилки, встановленої в забірній камері апарата, між якими при обертанні диска проходить насіння, що присмокталося до отворів.  У нижній частині апарату при переході отворів із зони розрідження в зону атмосферного тиску насіння по одному відпадає з отвору і укладається на дно борозни, утвореної п'ятою насіннєвої сошника.

    Пружинні шнеки туковисівного апарату з лівою та першою навивкою виносять добрива з бункера у вирви. Розсіювачі, здійснюючи коливальні рухи у вихідних вікон лійок, розосереджують потік туків, забезпечуючи  рівномірний струмінь у тукопроводах, а потім у борозни утворені туковими п'ятами сошників. Загортачі закривають грунтом борозни з покладеним у них насінням та добривами. Потім колеса, що знаходяться за загортачами, ущільнюють грунт над борознами, створюючи контакт насіння з грунтом і умови для підтягування для них вологи. Наприкінці шлейфи або ланцюг вирівнюють рельєф поля та створюють мульчований шар ґрунту.

читать дальше свернуть
Характеристики
Популярные модели
СУПН
Страна производитель
Украина
Состояние
Новая
Количество рядов
8
Назначение
Для пропашных культур
Способ посева
Пунктирные, однозерновые
Сошник
Анкерный
Высев
Точный
Принцип действия
Пневматическая
Производитель
Агрегирование
для трактора
Тип
Навесная
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Накладений платіж

Передоплата

Варианты доставки

Нова Почта

Самовивіз

Інтайм

Автолюкс

Гюнсел

Нічний Експрес

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
от 778 449,75 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
499 006,25 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
123,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
123,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
39,92 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
Цену уточняйте
в наличии
ТОП
продажи
Цену уточняйте
в наличии
ТОП
продажи
Цену уточняйте
в наличии
ТОП
продажи
39,92 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
1,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
1,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти