Табезон, в.р. Гербіцид, Кропивницкий

Последнее редактирование: Вчера .
Табезон, в.р.  Гербіцид - Agrobiz.net
414,22 грн. /шт В наличии
Діюча речовина має контактну дію. При попаданні в організм рослини діюча речовина утворює в хлоропластах білкові радикали, які викликають окислення білків, а також руйнування пігментів в хлоропластах. У результаті цього рослина гине.Реакція деяких бур’янів на дію препаратуДуже чутливі бур’яни (норма 1,5–2,5 л/га; оптимальний контроль у фазу 2–6 листків у бур’янів)Амброзія полинолистаГрицики звичайніНетреба звичайнаГалінсога дрібноквітковаДурман звичайнийПортулак огороднійГірчак, видиЖовтозілля звичайнеРоман собачийГірчиця польоваКанатник Теофраста (якщо більше4 листків, знищення тільки листків, рослина може відновлюватись)ЧередаЧутливі бур’яни (норма 2,5–3,0 л/га; оптимальний контроль у фазу 2–6 листків у бур’янів)Волосняк розсіченийЗірочник середнійРедька дикаГірчак почечуйнийКоролиця посівнаРіпак, падалицяГірчиця білаКропива жалкаРомашка, видиГірчиця чорнаКурячі очка польовіТалабан польовийГрицики звичайніПідмаренник чіпкийШпергель звичайнийПомірно чутливі бур’яни(норма не менше ніж 3,0 л/га; оптимальний контроль у фазу сім’ядолі — перша пара справжніх листків)Вероніка, видиКропива глуха стеблообгортаючаМак самосійкаЖабрій звичайнийЛобода білаОсот городнійКропива глуха пурпуроваЛутига розлогаСпоришСтійкі бур’яни (норма 3 л/га; у фазу сім’ядолі — перша пара справжніх листків)Березка польова (пригнічення, при довжині 10-15 см)Паслін чорний (пригнічення)Щириця звичайна (частковий контроль)Березка польова (пригнічення, при довжині 10-15 см)Фіалка польова (частковий контроль)
Препарат вносять тільки за допомогою наземних обприскувачів. Висота штанги обприскувача під час внесення препарату має бути не вище 60 см від поверхні рослин або поверхні грунту.Вихід людей для виконання механізованих робіт дозволяється через 3 дні після внесення препарату; для виконання ручних робіт — через 7 днів після внесення. Фаза розвитку культурних рослин. При внесенні препарату слід обов’язково враховувати стадію розвитку культурних рослин. Найбільш оптимальним буде застосування препарату в такі періоди:на посівах гороху — у період 3–5 листків;на посівах сої — у період утворення 1–3 справжніх листків. Фаза розвитку бур’янів. Ефективність знищення бур’янів залежить від їхньої фази розвитку на момент внесення препарату. Переважна більшість бур’янів краще знищується в період від 2 до 4 справжніх листків. Температура повітря +12…+20 0С є оптимальною в період застосування препарату. Знижена (менша ніж +12 0C) та підвищена (більша за +22 0С) температура повітря, а також посушливі погодні умови уповільнюють дію гербіциду на бур’яни та знижують його ефективність.Внесення препарату за умови надмірної вологості на фоні підвищеної температури повітря (більш ніж +25 0С) може спричинити тимчасове знебарвлення листків у культурних рослин (знебарвлення, крапчастість, бронзове забарвлення). Зазвичай ці симптоми зникають протягом 10 днів і не впливають на врожайність культури.Дощ протягом 6–8 годин після внесення препарату може знизити ефективність його дії на бур’яни.
Селективний гербіцид контактної дії для боротьби з однорічними дводольними бур’янами в посівах сільськогосподарських культур.
Висока селективність по відношенню до культурних рослин.У світі застосовується для захисту багатьох сільськогосподарських культур — як дводольних, так і злакових.Не накладає жодних обмежень по висіванню наступної культури сівозміни.Один з небагатьох препаратів для боротьби з дводольними бур’янами в посівах бобових культур у післясходовий період.
Способы доставки
 • Новая Почта
 • Самовывоз
 • Интайм
 • Автолюкс
 • Гюнсел
 • Ночной Экспресс
Способы оплаты
 • Предоплата
 • Наложенный платеж
 • Наличный расчёт
 • Безналичный расчёт
Задать вопрос продавцу
Напишите вопрос
Вас интересует гербициды?
Это займет менее одной минуты