Талендо Екстра 1л.

Талендо Екстра 1л. - Agrobiz.net
1 964,00 грн. /шт В наличии Код товара: 10333
0 отзывов

Діюча речовина: 200 г / л проквіназід

Хімічний клас: квіназолінони

Препаративна форма: концентрат емульсії

Упаковка: пластикова каністра 1 л

КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ

Тривала захист від оїдіуму. ТАЛЕНДО володіє унікальною здатністю за допомогою парової фази покривати необроблені частини рослини або новий приріст в радіусі 20 см від місця попадання робочого розчину. Залежно від погодних умов і інтенсивності розвитку оїдіуму період захисної дії може досягати 14 днів.

Профілактична дія. ТАЛЕНДО володіє сильними профілактичні властивості - запобігає проникненню грибної інфекції через епідерміс всередину рослини. Важливо провести обробку ТАЛЕНДО® до початку зараження рослин. В оброблених рослинах збільшується кількість ферментів, що відповідають за природний захист від грибної інфекції.

Використання ТАЛЕНДО в антирезистентної програмах. ТАЛЕНДО® відноситься до нового класу фунгіцидів - квіназолінони, який раніше не застосовувався в РФ. При цьому відсутня перехресна резистентність до ТАЛЕНДО® і фунгіцидів з груп триазолов, Морфолін, стробілуринів.

МЕХАНІЗМ ДІЇ

ТАЛЕНДО пригнічує розвиток аскоспор і конідій, а також борошнисто-росяних грибів та формування ними апрессорій, за допомогою яких відбувається проникнення інфекції через епідерміс всередину рослини. В результаті конідії грибів не можуть проникнути в тканини аркуша. Не отримуючи поживних речовин, аскоспори і конідії незабаром гинуть. Таким чином, рослини, оброблені ТАЛЕНДО, надійно захищені від зараження і залишаються здоровими. Якщо рослина було заражено до обробки, ТАЛЕНДО істотно зменшує життєздатність утворюються конідій. Крім того, в рослинах, оброблених ТАЛЕНДО, збільшується кількість ферментів, що відповідають за природний захист від грибної інфекції. ТАЛЕНДО індукує реакцію надчутливості. ТАЛЕНДО володіє трансламінарну активністю - здатністю проникати з обробленою боку аркуша на необроблену. Локально-системну дію ТАЛЕНДО полягає в тому, що препарат захищає не тільки оброблене місце, але і прилеглі до нього ділянки. В експериментах було виявлено, що при ефективності 100% в місці прімененіяТАЛЕНДО ефект в радіусі 10 см склав 80-100%. Дана властивість ТАЛЕНДО виключно важливо для захисту розвинених грон винограду.

Особливості застосування

ТАЛЕНДО вибірково діє на борошнисто-росяні гриби і не фітотоксічен для винограду, препарат слід застосовувати шляхом наземної обробки. Залежно від погодних умов і інтенсивності розвитку оїдіуму період захисної дії може досягати 14 днів. ТАЛЕНДО володіє сильними профілактичними властивостями - важливо, щоб обробка була проведена до початку зараження рослин.

МОЖЛИВІСТЬ РЕЗИСТЕНТНОСТІ

ТАЛЕНДО відноситься до нового класу фунгіцидів - квіназолінони, який раніше не застосовувався в РФ. При цьому відсутня перехресна резистентність до ТАЛЕНДО і фунгіцидів з груп триазолов, Морфолін, стробілуринів. Тому ТАЛЕНДО ідеально підходить для створення антирезистентної програм захисту винограду від оїдіуму. При цьому слід пам'ятати, що багаторічне застосування на одній площі фунгіцидів, що мають один і той же механізм дії, призводить до відбору стійких рас, які за відсутності конкуренції активно розмножуються і стають домінуючими. Патоген можна вважати стійким до фунгіцидів, якщо він виживає при правильно проведену обробку в рекомендованій дозі і в рекомендований час при звичайних погодних умовах. Розвитку стійкості патогенів можна уникнути або затримати шляхом почергового застосування або застосування в баковій суміші продуктів, що мають різний механізм дії, але еквівалентних по ефективності.


Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Талендо Екстра 1л.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: