Тіома, к.с. Фунгіцид

Тіома, к.с. Фунгіцид - Agrobiz.net
341,58 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Препарат переміщується акропетально по судинній системі, володіє лікувальними властивостями.Тіофанат-метил — блокує дихання клітин гриба, затримуючи продукування мікотоксинів, а його метаболіт зв’язується з макромолекулами тубуліна — білка що полімеризується у мікротрубочки, тим самим порушуючи їхнє утворення, та сприяє порушенню поділу ядер, клітин та синтезу ДНК.Період захисної дії препарату становить 3–6 тижнів. За рахунок трансформації тіофанат-метилу в карбендазим, який також проявляє фунгіцидну активність, відбувається пролонгація дії препарату. Таким чином, ТІОМА має перевагу над препаратами на основі карбендазиму за рахунок довшого захисного періоду та більш потужної дії. Завдяки формуляції препарату у концентраті суспензії досягнута краща в порівнянні зі змочуваним порошком проникність та ефективність.Світовий досвід застосуванняПрепарати на основі тіофанат-метилу зареєстровані в багатьох країнах світу на 120 культурах, в світовій та українській практиці застосування вони зарекомендували себе як ефективні засоби захисту рослин від кореневих гнилей, борошнистої роси та фузаріозу зернових колосових культур. Препарати на основі тіофанат-метилу популярні в світі та широко застосовуються на плодових та овочевих культурах, зокрема на огірках, баклажанах, капусті, перці — проти борошнистої роси, антракнозу, фузаріозу, сірої та білої гнилей.
Максимальна кількість обробок — 3 за сезон. Вихід людей для виконання механізованих робіт дозволяється через 3 доби після обробки препаратом, для виконання ручних робіт — через 7 діб.Умови проведення обробок та норма витрати робочого розчинуПрепарат застосовують профілактично у тому разі, якщо є сприятливі для розвитку збудників хвороб погодні умови, та за наявності первинних ознак ураження. Препарат слід вносити дрібно крапельним методом з тиском в системі 2,5–3,0 кг/см2. Швидкість руху агрегату не повинна перевищувати 6–7 км/год, швидкість бокового вітру не повинна перевищувати 4–5 м/с. Норма витрати робочого розчину для обробки виноградників становить 800–1000 л/га, для обробки плодових — 1000–1200 л/га. Концентрація робочого розчину при прояві ознак хвороби має бути не менше, ніж 0,1 %.Періоди застосування препарату, залежно від фази розвитку культурних рослин Проти парші на яблуні препарат застосовують:1 обробка — стадія сплячої бруньки;2 обробка — наприкінці цвітіння; 3 обробка — за сприятливих погодних умов для розвитку хвороби або при прояві перших ознак її наявності на органах рослини;Проти борошнистої роси на яблуні:1 обробка — по зеленому конусу (у фазу розпускання бруньок);2 обробка — одразу після цвітіння;3 обробка — в літній період за сприятливих умов для розвитку хвороби або при перших ознаках її наявності на органах рослини.Проти плодової гнилі на яблуні:обробка проводиться влітку, в період росту плодів за умов підвищеної вологості повітря та наявності дощів.Проти оїдіуму на виноградниках:препарат вносять до цвітіння та після цвітіння. Першу обробку слід проводити, коли середньодобова температура перевищує позначку +10оС, а довжина молодих пагонів складає 10–15 см і більше. Інтервал до наступної обробки становить 14 днів.Проти сірої гнилі на виноградниках:1 обробка — після цвітіння;2 обробка — змикання ягід у гронах;3 обробка — через 14 днів після змикання ягід у гронах.Погодні умовиУ період застосування препарату оптимальними є температури від +12 до +22 оС, проте тіофанат-метил проявляє ефективність вже при +5–7оС, що є його суттєвою перевагою над іншими препаратами. Фунгіцид швидко поглинається тканинами рослин, тому дощ через 3 години після його застосування не впливає на ефективність його дії.
Фунгіцид системної та профілактично-лікувальної дії для захисту рослин від хвороб в період вегетації
Період захисної дії становить 3–6 тижнів.Проявляє ефективність при температурах від +5 до +7 оС.За рахунок лікувальної дії вважається найкращим препаратом для обробки механічно ушкоджених рослин (яблуневі сади після обрізування, пошкоджені шкідниками або градобоєм).Швидке поглинання діючої речовини органами рослин.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Тіома, к.с. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системно контактный фунгицид Капитал
1 114,51 грн
Системно контактный фунгицид Капитал
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Регулятор роста Стопрост
105,77 грн
Регулятор роста Стопрост
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Спасатель винограда
5,50 грн
Спасатель винограда
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Спасатель сада 3 амп.
5,50 грн
Спасатель сада 3 амп.
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Ридомил Голд МЦ 50гр
39,40 грн
Ридомил Голд МЦ 50гр
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Полігард КЕ
364,52 грн
Полігард КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Флутривіт КС
342,95 грн
Флутривіт КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв