Томатний сік

Томатний сік - Agrobiz.net
47,76 грн /банка В наличии
Задать вопрос
Місткість - 1 дм3.
Сік органічний з натуральних помідорів
Без додавання цукру, без барвників, без ароматизаторів, без штучних консервантів, без ГМО,
виготовлений за традиційними рецептами
Харчова цінність (у 100 г продукту): вуглеводи - 3,3 г., вітамін С - 10 мг.
Поживна цінність (у 100 г ): 19 ккал
 

 
 
 
 
 

p06Помідори 
Вчені Гарвардського університету включили помідори до списку 10 найкорисніших продуктів. І недарма: за результатами проведених нещодавно досліджень помідори – найкраща їжа для профілактики серйозних і небезпечних захворювань.
Помідори мають здатність попередити захворювання серця. Результати досліджень учених підтверджують, що наявність лікопину в складі цих овочів перешкоджає процесу окислення шкідливого холестерину.
Вчені доводять, що люди середнього віку, які споживають багато лікопину разом з продуктами харчування, мають утричі менший ризик розвитку інфаркту та інсульту. До того ж жовтувата желеподібна рідина, що вкриває зернята помідора, містить речовину, що за хімічним складом схожа на аспірин, який, як відомо, на 72% зменшує ймовірність утворення тромбів у кровоносних судинах.
Плоди цього овочу містять багато яблучної та лимонної кислоти, які підтримують кислотно-лужний баланс організму, зв’язують надлишок кислот, що утворюються в процесі обміну речовин, виводять їх з організму і тим самим запобігають передчасному старінню. Помідори містять важливий для людини антиоксидант лікопин. Аби забезпечити добову норму людини у цьому мікроелементі, варто щодня споживати щонайменше 0,5 кг спілих червоних помідорів.
Лікопин не руйнується навіть після термічного обробітку помідорів, більше того – його концентрація збільшується. Він має здатність зупиняти поділ та розмноження ракових клітин та мутації ДНК. Лікопин захищає від ризику розвитку раку шийки матки у жінок та раку простати у чоловіків. Помідори – дієтичний продукт, оскільки мають низьку калорійність. До того ж вони містять хром, який сприяє швидкому насиченню та попереджає напади «звіриного» голоду.
Стиглі червоні овочі мають посісти гідне місце у раціоні тих, хто мріє позбутися зайвих кілограмів. Помідори корисні не лише для фізичного, але й для психічного здоров’я людей. Справа в тому, що вони містять уже готовий серотонін, який прийнято вважати гормоном щастя, а також тіамін (вітамін В1), який в організмі людини синтезується у той же серотонін.
Завдяки багатому складу томати здатні покращувати настрій. А в ситуації стресу вони виступають як антидепресанти – допомагають боротися з депресією та іншими негативними наслідками потрясінь. Свіжий органічний томатний сік – найкорисніший напій, оскільки багатий мінеральними елементами і зберігає абсолютно всю поживну цінність цих овочів.
За вітамінним складом томатний сік істотно перевершує популярні цитрусові соки.  
 

 

Производитель: ТМ Пан Еко
Тип: Томатный

Отзывы о Томатний сік

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете органические продукты? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались