Каталог товаров

Тонометр Icare TonoVet Plus

в наличии
код: TONOVET Plus
134 900,00 грн. /шт
Регион: Украина, Киевская обл., Белая Церковь
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
5 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Тонометр Icare TonoVet Plus

Icare® Tonovet Plus – це тонометр нового покоління для швидкого та простого вимірювання ВОТ у ветеринарії.

Тонометр Icare® Tonovet Plus призначений для вимірювання ВОТ у тварин-пацієнтів лікарями-ветеринарами загальної практики, ветеринарними офтальмологами та іншим персоналом ветеринарної медицини.

Як і всі тонометри торгової марки Icare®, тонометр Tonovet Plus заснований на принципі рикошетного вимірювання, при якому використовується легковаговий датчик для миттєвого контакту з роговою оболонкою ока. Обережне вимірювання не потребує застосування жодного анестетика і не викликає корнеального рефлексу у більшості тварин. Рикошетні тонометри Icare® прості у використанні, тому що вони не потребують калібрування користувачем.

Новий прилад Icare Tonovet Plus навіть простіший у використанні. Він вирізняється удосконаленим інтерфейсом користувача з чіткішим і більшим дисплеєм. Червоне/ зелене світло позиціювання допомагає знайти правильний кут і приціл на центр рогівки. Автоматична послідовність вимірювання дозволяє вибрати між зняттям одиничних показників чи здійсненням 6 вимірювань одним натисненням кнопки.

Включення тонометра та закріплення датчика

1. Для включення тонометра натисніть кнопку вибору (Select button) чи вимірювання (Measuring button). Ілюстрації цих альтернативних шляхів запуску:

Натискання кнопки вибору Натискання кнопки вимірювання

Пам’ятайте про використання манжети для зап’ястка.

2. Відкрийте трубку датчика шляхом зняття кришки та вставте датчик в основу датчика, як показано на малюнку.

3. Коли на дисплеї з’явиться символ «Відтворити» (Play), тонометр готовий до вимірювання.

 

Вибір призначення

Для зміни налаштувань для різних видів тварин натисніть кнопку вибору для доступу в меню. Натискайте навігаційні кнопки та виберіть пункт меню Setting (налаштування) натисненням кнопки вибору. Переключайте налаштування за допомогою навігаційних кнопок та виберіть налаштування для виду тварини натисненням кнопки вибору. Для здійснення вимірювання поверніться до пункту меню Measure (вимірювання) за допомогою навігаційних кнопок.

Вимірювання

1. Підведіть тонометр до ока пацієнта. (Необов’язково дивитися на дисплей під час вимірювання, так як прилад надасть звукові сигнали про помилки та інше).

Уникайте надмірної фіксації, так як це може змінити значення ВОТ. Голову пацієнта слід тримати якомога легше; будьте обережні та не тисніть на шию чи на очне яблуко. Якщо на тварині є ошийник, впевніться, що він не занадто тісний, або зніміть його для проведення вимірювання.

2. Тримайте датчик у горизонтальному положенні та перпендикулярно до центру рогівки. Відстань від наконечника датчика до рогівки пацієнта повинна бути 4 - 8 мм (5/32 – 5/16 дюйма). Основним кольором датчика має бути зелений (означає правильне положення вимірювання).

Індикація основного зеленого кольору датчика

3. Натисніть кнопку вимірювання для зняття вимірювання ВОТ. Датчик буде контактувати з оком протягом проведення вимірювань: натисніть та утримуйте кнопку для отримання 6 вимірювань підряд АБО натискайте кнопку коротко 6 разів для отримання 1 вимірювання за один раз.

 

Сигнали під час вимірювання

 • Один короткий сигнал означає правильне однократне вимірювання.
 • Подвійний сигнал означає неправильне однократне вимірювання. (Дивіться повідомлення про помилки в керівництві з користування).
 • Довгий сигнал означає, що здійснено шість вдалих вимірювань, і результат ВОТ доступний на дисплеї.

 

Зображення під час вимірювання

Перед Після другого вимірювання Після шостого вимірювання Після шостого вимірювання, але з прийнятною варіацією* Після шостого вимірювання, але з дуже великою варіацією**

* Вимірювання слід повторити, якщо результат становить більше 25 мм рт. ст.

** Вимірювання слід повторити (Примітка: при дуже високих значеннях ВОТ флуктуація може бути вищою за норму)

 

Деталі тонометра

 

Чистка основи датчика

Змінюйте/чистьте основу датчика регулярно, щоб уникнути необов’язкового сервісного обслуговування.

Замінюйте основу датчика кожних 12 місяців. Чистьте основу датчика кожних 6 місяців. Почистіть або замініть основу датчика, якщо з’являється повідомлення про помилку Clean Change (почистити/замінити). Перед використанням впевніться, що основа датчика повністю суха.

 • Наповніть контейнер для чистки основи датчика або інший чистий контейнер 70-100 % ізопропіловим спиртом.
 • Вимкніть живлення.
 • Викрутіть хомут основи датчика та висуньте основу датчика з тонометра нахиленням донизу.
 • Помістіть основу датчика в контейнер для чистки або інший чистий контейнер, заповнений 70-100 % ізопропіловим спиртом.
 • Замочіть її на 5-30 хвилин.
 • Вийміть основу датчика зі спирту.
 • Висушіть основу датчика шляхом подачі чистого повітря з балончика чи стисненого повітря в щілину основи датчика. Це додатково усуне можливий залишковий бруд.
 • Вставте основу датчика в тонометр.
 • Закрутіть хомут для закріплення основи датчика.
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: TONOVET
110 200,00 грн. /шт
в наличии
код: OD1
140 600,00 грн. /шт
нет в наличии
код: SL-17
155 800,00 грн. /шт
нет в наличии
код: BIO OPTIC SL
67 600,00 грн. /шт
нет в наличии
код: ODU5
218 300,00 грн. /шт
нет в наличии
код: TONOLAB
Цену уточняйте
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти