Каталог товаров

Трансформатор высоковольтный ИОМ-100/20

в наличии
88 550,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Харьковская обл., Харьков
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Предлагаем купить оборудование для оснащения электротехнических лабораторий. Предлагаем трансформатор высоковольтный ИОМ-100/20 для испытания изоляции оборудования синусоидальным электрическим напряжением частотой 50 Гц. Осуществляем поставку оборудования по территории Украины и странам СНГ. 

Высоковольтный трансформатор ИОМ-100/20 рассчитан для эксплуатации под навесом или в помещениях при рабочих значениях температуры воздуха от минус 10° С до плюс 40° С, относительной влажности 80 % при температуре плюс 20° С и атмосферном давлении 84,0 – 106,7 кПа  (630 – 800 мм. рт. ст.).

Характеристики высоковольтного трансформатора ИОМ-100/2

  • Напряжение питающей сети однофазного переменного тока, В,  - 220±11
  • Параметры аппарата на переменном напряжении в продолжительном режиме при номинальном значении напряжения в сети:
  • наибольшее рабочее напряжение (действующее  значение), кВ,  -  100   
  • наибольший рабочий ток (действующее  значение), мА,    -   200
  • Масса, кг, -  190±5
  • Габаритные размеры, мм: - 450x450x1130
  • Средний срок службы -  10 лет

Комплектация

                     Наименование

Кол.

Примечание

1

Трансформатор высоковольтный ИОМ-100/20  

с короткозамыкателем КЗМК-100       

1

 

2

Трансформатор высоковольтный ИОМ-100/20. Паспорт 

1

 
читать дальше свернуть
Характеристики
Вид
повышающие
Место размещения
открытые
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
65 340,00 грн.
в наличии
65 340,00 грн.
в наличии
179 685,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти