Каталог товаров

Транспортер картоплекопачки однорядної

в наличии
код: 246641607
6 500,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Житомирская обл., Любар
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
8 Лет
Описание товара

Вирощування і збір врожаю - справа не тільки трудомістка і копітка, але ще і дуже відповідальна. Якщо раніше збір дозрілих культур здійснювався вручну, то сьогодні виробники агротехніки істотно полегшили цей процес, представивши такий корисний і зручний агрегат, як картоплекопач. Дане обладнання покликане скоротити час і сили, які раніше фермери і дачники витрачали на процес збору врожаю.

Бульби картоплі слід висаджувати в грунт, коли на глибині приблизно 10 см температура встановлюється на рівні 6-8 градусів. Багато дачники і любителі, висаджуючи невеликі обсяги картоплі, прекрасно справляються з даним процесом самостійно, не вдаючись до допомоги спеціалізованого обладнання. Однак обробка великих за площею територій - зовсім інша справа. В даному випадку вдаватися до ручної праці недоцільно. Так, сучасні землевласники використовують спеціалізовану агротехніку, яка, до слова, щорічно удосконалюється і модернізується, дозволяючи кожен раз покращувати якість врожаю і збільшувати його обсяги. Крім того, вартість таких сільськогосподарських машин досить швидко окупається, адже подібні агрегати значно економлять сили і час землевласників.

Під назвою «картоплекопач» розуміють певний вид навісного обладнання для збору врожаю, який фіксується безпосередньо на машині або за допомогою зчіпки. Цей пристрій призначений для викопування картоплі з грунту. Таким чином, картоплекопач дозволяє автоматизувати даний процес і прискорювати збір бульб.

Принцип роботи агрегату полягає в наступному: техніка піднімає бульби, відокремлює їх від грунту і укладає на землю. Технічні характеристики картоплекопалки і особливості її роботи безпосередньо залежать від конкретного типу обладнання.

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
новый
Назначение
для навесного и прицепного оборудования
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Накладний платіж

Предоплата

Варианты доставки

Нова Пошта

Самовивіз

Інтайм

Автолюкс

Гюнсел

Нічний Експрес

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: 246641453
800,00 грн.
в наличии
код: 173247441
3 100,00 грн.
в наличии
код: 327895344
120,00 грн.
в наличии
код: 249931875
490,00 грн.
в наличии
код: 246641684
500,00 грн.
в наличии
код: 249959028
250,00 грн.
в наличии
код: 249909871
1 400,00 грн.
в наличии
код: 162884306
2 300,00 грн.
в наличии
код: 249947891
250,00 грн.
в наличии
код: 173223511
580,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти