Тріада, к.к.р. Фунгіцид

Тріада, к.к.р. Фунгіцид - Agrobiz.net
1 038,28 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Пропиконазол, тебуконазол, епоксиконазол -відносяться до триазолів, котрі інгібують біосинтез стиролів, порушуючи вибірковість проникненності клітинної мембрани патогенна, зупиняючи подальше відтворення клітини, цим самим спричиняючи подаль­шу загибель патогенна.Відсутність резистентності, розширення спектру та посилення контролю над патогенами, відбувається завдячуючи поєднанню трьох триазолів їх посиленому синергізму в нано- формуляції.Колоїдна формуляція, на відміну від суспензійних продуктів, абсорбується всіма органами рослини, листям, стеблами, піхвами листка, квітками і зернівками. Ця здатність дає мож­ливість контролювати нові в т.ч. і важковикорінюючі хвороби в с/г культурах, котрі розвиваються в серед­ині насіння, зернівках, стручках, бобах і є недоступни­ми традиційним суспензійним фунгіцидам.Період захисної дії:Завдячуючи швидкому акропетальному (знизу — до верху) переміщенню діючих речовин до молодих ор­ганів, ТРІАДА, ККР ефективно захищає всю рослину в т.ч. і молоді новостворені вегетативні та генеративні органи, а нано- поєднання триазолів, дало можливість значно подовжити (до 40 днів) захист всієї рослини в т.ч. молодих новостворених вегетативних та генера­тивних органів рослини.Спектр дії:ТРІАДА, ККР за НВ — 0,5-0,6 л/га ефек­тивно контролює широкий спектр хвороб в т.ч борошниста роса, іржа жовта, іржа стебел, іржа бура, іржа карликова, септоріози листя та колоса, піренофороз, плямистості листя та стебла, ринхоспоріоз, фузаріоз, альтернаріоз та інші хворобиДодаткові можливості та переваги:Пропіконазол додатково збільшує в рослині кількість хлоропластів, покращує якість хлорофілу, покращує дихання та фо­тосинтез в рослині, значно збільшуючи наростання вегетативної маси.ТРІАДА, ККР володіє відмінним ефектом «ЗЕЛЕНОГО ЛИСТА», що є додатковою рострегулюючою дією тебуконазолу, котра направлена на подовження вегетаційного періоду, че­рез контроль та зупинення в листовому апараті виробництва ЕТИЛЕНу «СН2= СН2»-гормону дозрівання і стресу, що гальмує процеси росту.Епоксиконазол — найшвидший із триазолів з відмін­ним «СТОП-ЕФЕКТОМ» швидко зупиняє розвиток хво­роби, посилюює та розширює дію і спектр партнерів азолів в боротьбі з хворобами та їх подальшим контролем. Посилює процеси фотосинтезу в рослині, по­кращує провідність судин, посилює передачу продуктів фотосинтезу до молодих рослин збільшуючи кількість гормонів росту, підвищуючи стійкість до стресових умов, до посухи, перешкоджаючи редукційним процессам, значно під­вищуючи врожайність с/г культур.ТРІАДА, ККР завдячуючи препаративній формі, ста­більний в робочому розчині. Робочий розчин не випа­дає в осад та не розшаровується протягом тривалого часу, котрий вимірюється місяцями. З'явилась можли­вість завчасно готовити робочі розчини, заощаджува­ти на логістиці, підвищились кількісні та якісні показ­ники обробітку.

Інноваційний трьохкомпонентний системний нано- фунгіцид, призначений для боротьби з ком­плексом хвороб в посівах зернових культур та сої.
Поєднання всіх найкращих фунгіцидних та рост- стимулюючих властивостей до рослиниРозширений спектр контролю над патогенами з посиленою лікувально- профілактичною та захисною дією, що досягається за рахунок поєднання трьох триазолів в нано-формуляціїПосилює процеси фотосинтезу, покращує провідність судин, покращуючи надходження продуктів живлення від кореня до листківСтворює в рослині позитивний баланс гормонів росту, прискорюючи переміщення продуктів фотосинтезу до новостворених пагонів, листків інших органівПосилює ріст вегетативної маси і кореневої системи, подовжує вегетаційний період росту, збільшує урожайність, прискорює дозрівання зерна та покращує якістьВолодіє відмінною адгезією, змочуванністю поверхні листка, має відмінну стійкістю до змивання. За рахунок нано- формуляції, з дисперсністю діючих речовин - менше 0,1 мкм (менше розміру клітини), має супер швидку та глибоку проникненністю в тканини рослини, навіть в екстремальних умовах вирощування, в умовах сухого клімату та жаркої погоди
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Тріада, к.к.р. Фунгіцид

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Системный фунгицид Ефатол
249,02 грн
Системный фунгицид Ефатол
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Системно контактный фунгицид Дезарал Экстра
342,56 грн
Системно контактный фунгицид Дезарал Экстра
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Флинт Стар 5мл
20,80 грн
Флинт Стар 5мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Фитоверм 2х2
3,00 грн
Фитоверм 2х2
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Спасатель винограда
5,50 грн
Спасатель винограда
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Полігард КЕ
364,52 грн
Полігард КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Маестро КЕ
655,65 грн
Маестро КЕ
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Карбезим КС
214,30 грн
Карбезим КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв