Каталог товаров
ТОП
продажи

Триходерма КЕМ 100 грам

в наличии
код: Т100
1 230,00 грн. /уп/unit/
Онлайн оплата
Регион: Украина, Волынская обл., Луцк
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее суток
Описание товара

Триходерма КЕМ 100 грам

Склад: Целюлозоруйнівний гриб-антогоніст Trichoderma lignorum

Застосовується для обмеження поширення фітопатогенів (збудників хвороб) на рослинах та в їх  кореневій зоні екологічно безпечним шляхом. «Триходерма КЕМ» використовується для передпосівної обробки насіння, обробки ґрунту перед посівом культури, кореневої зони рослин при висаджуванні розсади, в період вегетації для профілактики та запобігання появи хвороб. Застосування даного препарату сприяє захисту зернових, овочевих, квіткових та декоративних культур від кореневих гнилей, альтернаріозу, антракнозу, аскохітозу, вертицилльозу, гельмінтоспоріозу, пітіозу, ризоктоніозу, фітофторозу, фомозу, сірої та білої гнилі. На плодово-ягідних культурах від борошнистої роси, цитоспорозу, плодових гнилей. На виноградниках від мільдью, оідіумута сірої гнилі. «Три­ходерма КЕМ» прискорює розкладання соломи та іншої органіки, покращує санітарний стан компостів та гною.

Опис

Механізм дії

В процесі росту і розвитку «Триходерма КЕМ» синтезує широкий спектр антибіотиків (гліотоксин, віридін, триходермін, сацукалін та інші), які руйнують клітинні стінки фітопатогенних грибів. Виробляє рістстимулюючі речовини для рослин. «Триходерма КЕМ» здатна пригнічувати більш ніж 60 видів патогенів.

Переваги

«Триходерма КЕМ» не токсичний для людини, тепло­кровних тварин, бджіл, риб, дощових черв’яків, не накопи­чується у ґрунті, рослинах, не впливає на смак і запах вироще­ної продукції.

Не викликає резистентності (звикання) у патогенів.

Застосування

  1. Приготування маточного розчину. Вміст пакета (10 г) заливається 1 літром чистої НЕ хлорованої води кімнатної температури, добре розмішується. Розчин настоюється (активізується) мінімум 24 години (оптимально 48-72 години), при кімнатній температурі, без доступу прямих сонячних променів.
  2. Приготування робочого розчину: один літр маточного розчину розводимо в 100 л НЕ хлорованої водиВикористовуємо для замочування коренів саджанців, внесення в лунки, під кущі, для внесення в ґрунт та через крапельний полив. Площа внесення від 200 м² до 800м² в залежності від проблематики.

Обробіток проводити з вечора або в похмуру погоду при достатній кількості вологи. Обов’язково після внесення прикриваємо шаром ґрунту чи мульчі. Обробка по листу (проти борошнистої роси, фітофторозу, альтернаріозу і т.п.) проводиться з розрахунком 200 мл робочого розчину на 10 л води. Обприскувати увечері або в похмуру погоду.

При застосуванні препарату слід уникати попадання прямого сонячного проміння. Так як під впливом ультрафіолету відбувається руйнування спор гриба.

Заходи безпеки

Препарат не токсичний для людини, тварин, бджіл, риб, дощових черв’яків, не накопичується у грунті, рослинах, не впливає на смак та запах вирощеної продукції. Гриб не містить в собі мутагенних властивостей. Не забруднює навколишнє середовище. При роботі дотримуватися загально прийнятих правил безпеки.

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Онлайн оплата

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
код: БТВ100
195,00 грн. /л/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: КББ100
104,00 грн. /л/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: А100
104,00 грн. /л/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: Б10
1 230,00 грн. /уп/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: М10
1 230,00 грн. /уп/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: Н10
1 230,00 грн. /уп/unit/
в наличии
ТОП
продажи
код: П100
2 300,00 грн. /уп/unit/
в наличии
1,00 грн. /шт
в наличии
1,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти