Цезар 1л, Черновцы

Последнее редактирование: 07.09.2016 . Информация может быть не актуальна
Цезар 1л - Agrobiz.net
752,00 грн. /шт В наличии Код товара: 3341
0 отзывов

Сумісність: Цезар сумісний з різноманітними речовинами, крім мають виражену лужну реакцію. Однак, при першому змішуванні препаратів слід зробити пробну суміш, щоб переконатися, що вони сумісні.

Механізм дії: Цезар - інсектицид, який має кишкову і контактну дію, вражає нервову систему шкідників, симптоматика аналогічна отруєння хлорорганічними інсектицидами: у комахи спостерігається сильне збудження, що приводить в наслідок до паралічу і загибелі. Впливає на дорослі форми і на личинки.

Спектр дії: Цезар - інсектицид-акарицид, який використовується для захисту плодових (яблуні, груша, виноград, персик), овочевих (картопля, томати, огірки) культур від таких шкідників: листовійки, гусениці яблуневої плодожерки, кліщі, личинки каліфорнійської щитівки, личинки, дорослі форми попелиці, личинки лістомінірующіх молей.

Властивості препарату: низькі норми внесення; широкий спектр дії; швидкість впливу; вражає і личинки, і дорослих шкідників; викликає загибель комах-шкідників в результаті паралічу нервової системи; стійкий до змивання опадами; безпечний для всіх сільськогосподарських культур; виявляє акарицидну дію; безпечний для навколишнього середовища, так як зв'язується з іншими хімічними речовинами і залишається малорухливим в грунті, в грунтові води не проникає; оптимальний вибір серед аналогічних засобів в категорії «ціна-якість». Інсектицид Цезар широко використовується в Європі для забезпечення захисту багатьох сільськогосподарських культур.

Спосіб застосування: обприскування надземної частини рослини в період вегетації при появі шкідників. Для підвищення ефективності препарату рекомендовано забезпечити досить рясне і рівномірне покриття інсектицидом оброблюваної культури, роботи проводити в ранкові або вечірні години, температурний режим - + 15 + 22 ° С. Потрібно одна, максимум дві, обробки культур інсектицидом Цезар за сезон, оскільки може розвинутися звикання комах-шкідників. Строк останньої обробки препаратом - 30 днів. Препарат малотоксичний, проте не рекомендовано проводити обприскування в період цвітіння культур і літа бджіл.

Дія препарату: Цезар має досить високою швидкістю впливу, через одну-дві години після внесення комахи-шкідники втрачають активність, загибель настає через добу. Захисну дію препарату триває близько 2-3 тижнів.

Норми внесення: для забезпечення високої ефективності препарату слід дотримуватися рекомендованих виробником норм витрати, так для знищення шкідників овочевих культур (огірки, томати, картопля) на 1 гектар вноситься 0,4-0,6 літрів препарату Цезар, виноградників - 0,2 літра, груш, персиків, яблунь - 0,4-0,6 літра. Витрата робочого розчину на 1 гектар - від 800 літрів до 1000 літрів.

Применение: для сои
Тип: Контактного действия
Срок применения: в период вегетации
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Производитель: Adama
Страна производитель: Израиль
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Цезар 1л

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Пестициды
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты