Каталог товаров

Цифровой люксметр (измеритель освещенности + термометр) Bluetooth 200000 Lux WINTACT WT81B

в наличии
код: WT81B
1 260,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Харьковская обл., Харьков
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Люксметр+термометр, Bluetooth WINTACT WT81B

WT81B - новый цифровой люксметр производства компании Wintact. Основным назначением данного люксметра является измерение уровня освещенности и температуры окружающей среды.

Особенностью WT81B являются: небольшие размеры прибора, высокая чувствительность фотодатчика и малое потребление (до 200 часов работы).

Диапазон измерения освещённости: до 200000 Lux, температуры – от -9,9°С до 49,9°С.

Также WT81B оснащён функциями отображения минимального и максимального значений измерения, автоматического измерения, а для экономии энергии батареи реализована функция автоматического выключения прибора при длительном бездействии.

Надёжную работу люксметра обеспечивает высокочувствительный кремниевый фотодиод, в качестве датчика уровня освещённости.

ОСОБЕННОСТИ люксметра WT81B:

Измерение освещенности и температуры.
Высокая чувствительность и скорость измерений.
Яркая подсветка дисплея
Функция отображения максимального, минимального и средних значений измерения
Функция сохранения результатов измерений
Возможность выбора размерности измерений: люкс или фут-кандела, °С или °F
Возможность подключения по Bluetooth

читать дальше свернуть
Характеристики
Максимальный диапазон измерений, люкс
200000
Состояние
Новое
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Новая Почта(курьер)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: GM1010
885,00 грн. /шт
в наличии
код: WT81
913,00 грн. /шт
в наличии
код: GM1030
1 982,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти