Цинк Мікродобриво

Цинк Мікродобриво - Agrobiz.net
120,96 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Вміст цинку в рослинах залежить від умов вирощування сільськогосподарських культур. При нормальному режимі живлення цинк надходить у рослини і концентрується переважно в точках росту, в молодих листках і в генеративних органах, а головне - в зародках насіння. При нестачі цинку в поживному середовищі велика кількість цинку зосереджується в кореневій системі, особливо при низьких температурах. При зменшенні сонячної інтенсивності невелика кількість зосереджується в стеблі і ще менша - в листі.В метаболізмі рослин цинк виконує напівфункціональні ролі. Він має прямий або опосередкований вплив на фотосинтез, дихання, біосинтез хлорофілу та регулятори росту, фосфорний, азотний і вуглеводний обмін. Доведено сприятливий вплив цинку на біосинтез хлорофілу і фотосинтез.Цинк відіграє певну роль в азотному обміні рослини. При нестачі цинку в тканинах рослин різко підвищується вміст нітратів, вільних амінокислот і амінів, зменшується кількість білка. Вирівнювання цинку в поживному середовищі впливає на фосфорний обмін в рослинах. У рослинах, які відчувають цинкову недостатність акумулюється фосфор переважно в неорганічній формі, як в кореневій системі так і в надземних органах, зменшується біосинтез білка. При цинковому дефіциті в рослинах порушується процес біосинтезу регуляторів росту і головне регуляторів індольної природи.У всіх культур, які страждають цинковим дефіцитом, характерна затримка в рості і майже повне припинення росту рослини. З польових культур хорошим індикатором, при дефіциті цинку, є кукурудза, у якої між жилками листка, від основи до верху з'являються широкі світло-зелені, жовтуваті і матово-прозорі смуги. Головні жилки зберігають зелений колір. Іноді на нижній частині площі листа з'являються великі і малі біло-жовті плями, проявляється хлороз (листя і стебло рослини без пігменту), частина листя тверда, вузька і довга.У сої видимі ознаки при цинковому дефіциті виражаються в типовому хлорозі між жилками, що супроводжується слабким розвитком і дрібним листям, а у томатів, огірків та інших гарбузових культур - в неприродніх розмірах пластин листків, які злегка жовтуваті, а між жилками з'являються жовті плями, поступово з'єднують в стрічки, краї листя загинаються до верхньої частини центральної жилки, бруньки не розвиваються, на верхніх стеблах утворюється розетка з нерозвинених або слабо розвинених листків, звідки йде найменування цього виду хлорозу - розеткова хвороба.
Культури Норма витрати, л/га Термін обробки Бажано додати Кукурудза 1,0 фаза 3-5 листків (ВВСН 13-15) Актив-Харвест злак, 1,0 л/га Актив-Харвест макро, 1,0 л/га Актив-Харвест прайм, 1,0 л/га Сорго зернове 1,0 фаза4-5 листків(ВВСН 14-15) Актив-Харвест злак, 1,0-2,0 л/га Актив-Харвест макро, 1,0 л/га Актив-Харвест прайм, 1,0 л/га фаза7-10 листків (ВВСН 17-34) Соняшник 1,0 фаза 3-5 листків (ВВСН 13-15) Актив-Харвест олійні, 1,0-2,0 л/га Актив-Харвест макро, 1,0 л/га Актив-Харвест прайм, 0,5 л/га Актив-Харвест бор,1,0 л/га Ріпак, гірчиця 1,0-2,0 фаза початку росту в довжину (ВВСН 30 – 32) Актив-Харвест олійні, 1,0-2,0 л/га Актив-Харвест бор, 1,0 л/га Актив-Харвест прайм, 0,5-0,8 л/га Актив-Харвест макро, 1,0 л/га Овочі відкритого грунту 1,0-2,0 Від 3-5 листків до початку бутонізації Актив-Харвест овочі 1,0-4,0 л/га Актив-Харвест макро 2,0 л/га Актив-Харвест прайм, 0,5-1,0 л/га
Висококонцентроване хелатне монодобриво для листового підживлення чутливих до дефіциту цинку культур
покращення фізіологічного стану рослин; підвищення стійкості до посухи, низьких температур та хвороб; підвищення врожайності на 15-20%; підвищення якісних показників урожаю; містить цинк в хелатній легкодоступній для рослини формі; стабільність в робочому розчині.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Цинк Мікродобриво

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Розница и опт
Удобрение Яра Лива Кальцинит
18,00 грн
Удобрение Яра Лива Кальцинит
+380631145124
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
19 отзывов
Розница и опт
Микроудобрение Яра Вита Бортрак
126,54 грн
Микроудобрение Яра Вита Бортрак
+380631145124
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
19 отзывов
Удобрение Сульфат Магния, Индия Еврохим
12,00 грн
Удобрение Сульфат Магния, Индия Еврохим
+380631145124
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
19 отзывов
Сульфат Магнію
20,00 грн
Сульфат Магнію
Продавец:Інтер-Агро С

Вы смотрели

Цинк Мікродобриво
120,96 грн
Цинк Мікродобриво
+380675202271
Продавец:ТОВ "АГРОНОМИЧ"