Каталог товаров

Тягач Bull Cab

в наличии
код: 81204
109 399,68 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Радехов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
10 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Трехопорные электротягачи  являются оптимальным транспортом для перемещения грузов по внутренней территории складов и предприятий: они не загрязняют окружающую среду, работают практически бесшумно, сочетают компактность и маневренность с высокой грузоподъемностью.

Тип машины- Складские электротягачи
Марка- Dec BULL 2
Год выпуска- 2011
Страна-производитель- Италия
Собственный вес- 465кг

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Б/У
Страна производитель
Италия
Тип
Эвакуатор
Грузоподъемность
до 3 т
Подвеска
пневмо / пневмо
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Онлайн оплата
ФОП Надвірний Ігор Богданович Розрахунковий рахунок IBAN: UA423034400000026007055519372 UAH 26007055519372 Банк : ВОЛИНС. ГРУ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Луцьк МФО : 303440 ЄДРПОУ : 2974312416

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти