Каталог товаров

Універсальний посівний комплекс STS MAGIA

в наличии
0,00 грн.
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Описание товара

Агрегат смугового обробітку ґрунту з одночасним різнорівневим внесенням добрив і посівом зернових і технічних культур

Дозволяє поєднати кілька технологічних операцій, а саме поверхневий обробіток і підготовку ґрунту під посів, внесення мінеральних добрив і посів.

Тип агрегата Зерновий Просапний
Ширина захвату (м) 4.8 5.6
Кількість секцій (шт) 12 8
Вага секцій (кг) 440 480
Глибина обробітку смуги (см) до 12 до 12
Норма висіву добрив (кг) 0.5 — 500 0.5 — 500
Норма висіву зернових (кг) 0.5 — 500
Глибина посіву (см) 1 — 10 1 — 10
Ширина обробітку смуги (см) 20 20
Глибина внесення добрив (см) 0 — 20 0 — 30
Міжряддя (мм) 400 490
Об’єм бункера для насіння (л) 2200 50
Об’єм бункера для добрив (л) 4400 6600
Транспортна довжина (м) 11.5 11.5
Транспортна ширина (м) 3.3 3.3
Транспортна висота (м) 4 4
Маса агрегата (кг) 11500 12000
Необхідна потужність трактора (к.с.) 320 — 500 320 — 500

 

У даній машині поєднані три способи обробітку ґрунту:

 • Вертикальний обробіток VERTI-TILL
 • Глибоке розпушування DEPTH-TILL
 • Смуговий обробіток STRIP-TILL

STS MAGIA — багатофункціональний ґрунтообробно-посівний агрегат, що забезпечує реалізацію в зоні рядка заданих технологічних операцій з подрібнення рослинних решток, різноглибинного обробітку ґрунту, комплексного внесення добрив, посіву як просапних, так і зернових культур, фінішного прикочування та мульчування поверхні поля.

Інноваційність агрегату:

 1. Всі робочі органи розміщуються на індивідуальній робочій секції, чим забезпечується чітка реалізація заданих налаштувань по глибині обробітку кожного робочого органу з урахуванням виконання попередньої технологічної операції та мікрорельєфу поля
 2. Можливості оперативного індивідуального налаштування кожного робочого органу та зон і доз внесення різних видів мінеральних добрив, а також насіння різних видів агрокультур
 3. Конструкції робочої секції та елементи кріплення дозволяють застосовувати для реалізації кожної технологічної операції робочі органи з різними параметрами.

Агрегат MAGIA за один прохід виконує:

 • Рихлення ґрунту на задану глибину від 5 до 10 см
 • Внесення різних видів добрив на задану глибину до 25 см
 • Посів зернових культур з міжряддям 12/28 см
 • Посів просапних культур з міжряддям 40/70 см
 • Чітке витримування глибини посіву
 • Правильне ущільнення насіння в зоні росту
 • Копіювання рельєфу поля кожним сошником

Машина є унікальною, тому що в агрегаті застосовано абсолютно нове розташування робочих органів (уздовж, а не поперек) на одній осі, що дозволяє домогтися максимально стабільних результатів по висіву насіння і закладенню добрив.

STS MAGIA VELES AGRO може працювати на будь-яких типах ґрунту і в ґрунтах з будь-яким вмістом вологи. Його посівна секція є універсальною для всіх видів посівних культур. За рахунок спеціального долотоподібного робочого органу, який з одночасним внесенням добрив в декількох горизонтах піднімає нижні, більш вологі шари ґрунту, здійснюється посів в більш вологий ґрунт, що сприяє кращим і рівномірним сходам. Два турбодиска роблять розпушування ґрунту зі збереженням пожнивних залишків у верхньому шарі, що сприяє захисту від кіркоутворення і вітряної ерозії.

Гумово-клиновий коток, який виробляє зворотнє ущільнення, сприяє рівномірному контакту насіння з ґрунтом.Розташування всіх органів на одній секції, кожна з яких здійснює незалежне копіювання на параллелограмі за рахунок пневмоподушки, досягається рівномірна глибина обробітку і посіву, що в свою чергу сприяє рівномірним сходам і однаковим умовам для рослин на всіх етапах розвитку.

Регульоване міжряддя і різні типи сошників дозволяють робити посів різних культур: як просапних, так і зернових. Великий обсяг бункера 6600 літрів, дозволяє мінімізувати кількість дозаправок і час простою.

Приклади використання агрегата STS MAGIA:

 • Посів зернових з міжряддям 280 в два рядки з відстанню 120 мм. У сумі виходить 200 мм. В цьому випадку працює ефект «край рядка».
 • Посів в один рядок з міжряддям 400 або 700 мм.
 • Точний посів насіння просапних культур (ріпак, соя, кукурудза, тощо). Одним з основних переваг є можливість посіву в більш тривалому, але оптимальному діапазоні часу і, навіть, в умовах недостатньої вологості, так як ми виносимо нижні горизонти ґрунту і сіємо у вологу землю. Особливо це актуально для висіву ріпаку.
 • Стрічкове внесення добрив на потрібну глибину і посів на однакову глибину, який є пріоритетним у даній машині, приносить до 40% збільшення врожайності.

У перших варіантах тестування агрегатів посів проводився в літній період, в липні місяці під час посухи, коли після збирання зернових більше 30 днів не було дощу. На кукурудзі та соняшнику були отримані рівні і рівномірні сходи.

Дружні сходи з’явилися вже на п’ятий день після посіву. Також аналіз глибини загортання насіння підтвердив дуже точне розташування насіння по глибині (відхилення було до 0,5 см).

* Бункер універсальний, складається з однотипних баків, які можуть використовуватися як з рідкими, так і з сухими добривами, в залежності від комплектації.
* Бункер складається з трьох або чотирьох баків і може використовуватися як для добрив, так і для насіння.
* У бункера є можливість змішувати добрива двох видів, що виключає одну операцію зі змішування та може бути використаний з іншими агрегатами.

читать дальше свернуть
Характеристики
Производитель
Велес-Агро
Страна производитель
Украина
Состояние
Новая
Тип
Прицепной
Агрегирование
для трактора
Высев
Точный
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: 6240
988 450,00 грн.
в наличии
код: 7850
593 070,00 грн.
в наличии
код: GALAXI - 4
2 349 000,00 грн.
в наличии
код: 65169
224 070,00 грн.
в наличии
код: 65170
217 270,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
123,00 грн.
в наличии
код: 834976785
2 389 938,00 грн.
в наличии
код: 1579460577
865,00 грн.
в наличии
Цену уточняйте
в наличии
Цену уточняйте
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти