Вертімек 1л., Черновцы

Последнее редактирование: 07.09.2016 . Информация может быть не актуальна
Вертімек 1л. - Agrobiz.net
2 412,00 грн. /шт В наличии Код товара: 3246
0 отзывов

Вертімек - це інсектицид. Діюча речовина - абамектін 

    Препарат має високу ефективність в захисті рослин від кліщів, трипсів і мінуючих комах,  пригнічує шкідників на верхній і нижній стороні листа, швидко проникає в тканини рослини, має тривалий  період захисної дії дозволяє скоротити число обробок,  забезпечує отримання якісних рослин,  добре переноситься рослинами, дозволяє приступити до збирання через 3 дні після обробки

    У багатьох країнах  Вертімек застосовують для захисту плодових, цитрусових, овочевих, ягідних і квіткових культур від кліщів, мінуючих комах, трипсів, листоблішок та ін. У Російській Федерації Вертімек зареєстрований для захисту квіткових культур захищеного грунту і огірків захищеного грунту від кліщів і трипса. Вертімек - це єдиний у своєму роді препарат для захисту рослин від шкідливих кліщів і комах. За своїм хімічним складом Вертімек не споріднений із  жодним із зареєстрованих у світі акарицидів або інсектицидів.

    Застосування:

Яблуня - 0,75-1л/га - проти кліщів. Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини - 1000-1500 л / га.

                   0,75л/га - проти яблуневої мідяниці. Обприскування до цвітіння. Витрата робочої рідини - 800-1200 л / га.

Квіткові культури відкритого грунту - 0,5-1,5л/га- проти павутинного кліща.  Обприскування в період вегетації в концентрації 0,05%. Витрата робочої рідини - 1000-3000 л / га.

Квіткові культури закритого грунту - 1-1,5 л/га - проти павутинного кліща . Обприскування в період вегетації з інтервалом 9 днів. Витрата робочої рідини - 1000-3000 л / га.

Перці, баклажани, томати захищеного грунту - 0,8-1,2 л/га - проти павутинного кліща . Обприскування в період вегетації . Витрата робочої рідини - 1000-3000 л / га.

Огірки захищеного грунту - 0,8-1,0 л/га - проти павутинного кліща . Обприскування в період вегетації . Витрата робочої рідини - 1000-3000 л / га.

 Виноград - 0,75-1л/га- проти павутинного кліща та 1-1,5л/га - проти виноградного войлочного кліща. Обприскування в період вегетації. Витрата робочої рідини - 600-1000 л / га.


Страна производитель: Швейцария
Производитель: syngenta
Тип: Контактно-кишечного действия
Применение: для сои
Срок применения: в период вегетации
Форма выпуска: концентрат эмульсии
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Вертімек 1л.

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Пестициды
Вас интересует инсектициды?
Это займет менее одной минуты