Каталог товаров

Ветеринарна аптечка №4 на 50 голів для каченят, індичат, гусенят, курчат та бройлерів (Круг)

в наличии
код: 902163
50,00 грн. /шт
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Винницкая обл., Винница
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара
Ретельно відібрані сучасні ветеринарні препарати (на 50 голів) із Ветеринарної аптечки №4 від виробника «КРУГ» забезпечать максимальний захист молодняку сільськогосподарських птахів у перші дні життя.

СКЛАД

байтрицид 10% (оральний, 0.5 мл) - 3 ампули;
супервіта М - 3 г;
біовіт-80 - 100 г;
зуритол 2,5% (1 мл) - 2 ампули;
премікс - 100 г.

Байтрицид (10%)

Антибактеріальний засіб широкого спектра дії, що застосовується для лікування інфекційних хвороб свійської птиці. Ефективний щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій та мікоплазм. Застосовують для лікування респіраторних захворювань, колібактеріозу, сальмонельозу, некротичного ентериту, стрептококозу, гемофілезу, компілобактеріального гепатиту, мікоплазмозу та інших захворювань птиці.

0,5 мл на 1л питної води на добу.

Розчином можна випоювати, починаючи з добового віку протягом 24 годин.

Наступного дня рекомендується готувати свіжий розчин.

Випоювати 3-5 діб.

СУПЕРВІТА-М

Вітамінно-мінеральний комплекс для профілактики та лікування авітамінозів, гіповітамінозів, а також зміцнення імунітету сільськогосподарських птахів. Порошок (1 г) розвести на 2 л питної води. Отриманий розчин використовувати протягом 5 діб (рекомендовано готувати свіжий розчин щодня).

1 г вітамінно-мінеральної добавки «Супервіту-М» є добовою нормою для: 12 курей-несучок; 20 молодих курей; 25 курчат; 15 індичат.

Біовіт-80

Антибіотик та стимулятор росту птиці – ефективний засіб попередження інфекційних захворювань та гіповітамінозу В12.

Застосовувати Біовіт-80 можна з 7-денного віку щодня 1 раз на день. Додавати до охолодженого корму: 1/3 чайної ложки препарату на добу на 50 голів.

ПРЕМІКС

Комплекс необхідних мікроелементів, вітамінів та незамінних амінокислот у стабільній легкозасвоюваній формі. Складено із високоякісних компонентів необхідних для здоров'я птиці.

Використання: 100 г на 10 кг корму.

ЗУРІТОЛ 2,5%

Препарат для лікування кокцидіозу (еймеріозу) у сільськогосподарських птахів у вигляді розчину для перорального застосування. Зуритол (толтразурил) 2,5% застосовують перорально з питною водою з розрахунку 7 мг препарату на 1 кг маси тіла птиці на добу, що еквівалентно 28 мл препарату на 100 кг маси тіла на добу або 1 мл препарату на 1 л питної води. Розчин випаюють безперервно протягом 48 годин або 8 годин на добу протягом 2 діб.
читать дальше свернуть
Характеристики
Вид животных
Домашняя птица|Птицы
Количество голов, шт
50
Количество препаратов, шт
5
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наличный расчёт

Онлайн оплата

Наложенный платеж

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Укрпочта
Обязательно указывайте индекс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 300
260,00 грн. /шт
в наличии
код: 6398
279,00 грн. /шт
в наличии
код: 4483
77,00 грн. /шт
в наличии
код: 23430
251,00 грн. /шт
в наличии
код: 905225
36,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти