Вінцит 050 CS, к.с. Протруйник

Вінцит 050 CS, к.с. Протруйник - Agrobiz.net
427,89 грн /шт В наличии
Задать вопрос
Флутриафол проникає в оболонку насінника та ембріон, знищує хвороби та забезпечує тривалий системний захист паростків шляхом пересування всіма тканинами вегетуючих рослин.Тіабендазол діє проти фузаріозно-гельмінторіозних та септоріозних гнилей. Зупиняє ділення клітин патогенних грибів.Дія флутриафолу та тіабендазолу забезпечує подвійний захист від хвороб сходів та молодих паростків.СЕЛЕКТИВНІСТЬ.Усі триазоли загалом взаємодіють із синтезом гібберелінів на багатьох культурах, де таким чином відбувається вплив на схожість.Порівняно з іншими триазолами, вплив Вінциту на схожість перебуває на низькому рівні.Обробка насіння Вінцитом забезпечить потужний захист і допоможе зробити впевнений крок до кращих урожаїв. Вінцит добре контролює як зовнішні, так і внутрішні інфекції, враховуючи те, що:сходи уражуються спорами з поверхні насінин або з ураженої оболонки (Сажкові — Ustilago spp., Tiletia spp. Септоріоз — Septoria nodorum Гельмінтоспоріоз — Helmitospirium spp. Фузаріоз — Fusarium spp.);насіння може містити внутрішню інфекцію (Сажкові — Ustilago nuda & U.tritisi);хвороби можуть передаватися через грунт (Гельмінтоспоріоз — Helmitospirium spp. Септоріоз — Septoria spp. Фузаріоз — Fusarium spp.); Вінцит — надійний, зручний у застосуванні, оскільки:поглинається оболонкою насінини, забезпечуючи повне поглинання препарату;не потребує прилипача;має рідку препаративну форму.КОРЕНЕВІ ГНИЛІПотенційні втрати врожаю: до 50 %Втрата насіннєвих кондицій СЕПТОРІОЗПотенційні втрати врожаю: до 30_40%Зниження схожості насіння Гельмінтоспоріознакоренева гниль(Helminthosporium sativum)Фузаріозна кореневагниль (Fusarium spp.)Септоріоз(Septoria nodorum) СІТЧАСТА ПЛЯМИСТІСТЬПотенційні втрати врожаю: до 30 % СМУГАСТА ПЛЯМИСТІСТЬПотенційні втрати врожаю: до 30 %Сітчаста плямистість(Drechslerateres)Ринхоспоріоз Смугаста плямистість(Drechsleragraminea) ТВЕРДА САЖКА ПШЕНИЦІПотенційні втрати врожаю: до 25%Втрата товарності ЛЕТЮЧА САЖКА ПШЕНИЦІ ТА ЯЧМЕНЮПотенційні втрати врожаю: до 20%Тверда сажка пшениці(Tilletia caries)Летюча сажка ячменю(Ustilago nuda)Летюча сажка пшениці(Ustilago tritici)
використовувати високоякісне насіння;сівбу проводити в добре підготовлений грунт;дотримуватись оптимальної глибини загортання насіння та строків сівби;налагоджувати сівалку на роботу з насінням, протруєним ВІНЦИТОМ;не використовувати для обробки насіння низької якості;не висівати оброблене насіння в пізні строки та в неналежно підготовлений грунт;при підвищеній вологості насіння (понад 15%) не зберігати оброблене насіння більше 3-х тижнів;строго дотримуватись правил техніки безпеки при роботі з отрутохімікатами.
надійний фунгіцидний протруйник насіння, який не втрачає довіри протягом тривалого часу. Завдяки вдалому поєднанню складових компонентів препарат успішно бореться з широким спектром хвороб багатьох культур.
дає повний колос, виключає плюсклість зернасприяє утворенню міцної кореневої системи та сходів, підвищує морозостійкістьстимулює інтенсивний ранній ріст сходів та потужне кущіннязапобігає переростанню рослин восенипідвищує зимостійкість та посухостійкість
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Вінцит 050 CS, к.с. Протруйник

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете агрохимию? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Фунгицидный протравитель Тебузан Ультра
253,84 грн
Фунгицидный протравитель Тебузан Ультра
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Фунгицидный протравитель Рекорд
429,68 грн
Фунгицидный протравитель Рекорд
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Инсектицидный протравитель Матадор
524,86 грн
Инсектицидный протравитель Матадор
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Престиж 20 мл
32,55 грн
Престиж 20 мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Ин Сет SC, КС, 30мл
75,40 грн
Ин Сет SC, КС, 30мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Стоп жук андеграунд 600мл
286,00 грн
Стоп жук андеграунд 600мл
Продавец:ООО НПФ Агросвит
Ларімар Тс
457,35 грн
Ларімар Тс
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Триназон КС
348,48 грн
Триназон КС
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв
Канонір Ультра ТК
1 036,22 грн
Канонір Ультра ТК
Продавец:ТОВ Еко-Агростар
1 отзыв