Високоякісне насіння кукурудзи PIONER 12

Високоякісне насіння кукурудзи PIONER 12 - Agrobiz.net
Договорная В наличии
Задать вопрос

Кукурудза являється однією з найважливіших сільськогосподарських культур агробізнесу України. Вона легко адаптовується до кліматичних умов і тому задовольняє своєю врожайністю кожну людину, яка має безпосереднє відношення до обробки та насадження землі.

Технологія посадки насіння кукурудзи
 

Як правило, насіння висаджують в останніх числах травня, методом насиченого поливу, аби уникнути появи грунтової кірки. Зернята будь-якої c/г культури, в тому числі й кукурудзи є досить вибагливим відносно тепла і достатньої зволоженості. Насіння не пристосовується до грунтів з високим вмістом кислот, тому, радимо завчасно проводити вапнування обраних ділянок перед його посадкою.

Для вирощування багатьох злакових культур, перш за все необхідно підготувати земельну ділянку (осінній період) перекопавши землю глибиною 40 см. Після чого варто внести мінеральні добрива перемішавши їх з перегноєм довготривалої витримки. Перед посадкою зерен слід старанно розпушити землю. В кожну викопану лунку рекомендовано класти по два, три зерняти.

При появі перших дозріваючих насінин кукурудзи, ви повинні наситити грунт теплою водою, а також прополоти бур’яни. В процесі посадки, повинна (завчасно) бути приготовлена підживлююча суміш у вигляді перегною та піску. Полив території здійснюється лишк частково. При температурі +18 градусів

Варто пам’ятати, що кукурудза не піддається пересадці, тому, радимо використовувати маленькі пластикові горшки для розсади, з яких легко виймати коріння, не пошкодивши при цьому вже сформовану рослину.

Пропонуємо купити насіння кукурудзи у підприємства Галичина  

Чому? Підприємство Галичина на постійні основі  займається контролем ринку насіння кукурудзи «піонер» та інших сільськогосподарьских культур, за допомогою пунктів моніторингу, які виконують ретельний відбір та догляд продукції найвищої категорії, котра швидко адаптовуються до будь-яких умов вирощування. 

Представники нашого підприємтсва також займаються оптовою закупівлею різноманітних сортів мінеральних добрив, що являєється відмінним показником при відгуках наших постійних клієнтів.

Ціну та умови доставки по Львову та Україні можна дізнатись у відповідних розділах сайту.

 

Способы доставки
  • Новая Почта
Способы оплаты
  • Наложенный платеж

Отзывы о Високоякісне насіння кукурудзи PIONER 12

Оставить отзыв
или
Плохо
Так себе
Нормально
Хорошо
Отлично
Это вопрос
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email
Продаете семена? Продавайте на AGROBIZ

Покупатели этого товара также интересовались

Семена кукурузы Асприя Сидз АС 34003, ФАО 180
1 400,00 грн
Семена кукурузы Асприя Сидз АС 34003, ФАО 180
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Семена кукурузы Асприя Сидз АС 34002, ФАО 190
1 400,00 грн
Семена кукурузы Асприя Сидз АС 34002, ФАО 190
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов
Семена кукурузы Асприя Сидз АС 33008, ФАО 190
950,00 грн
Семена кукурузы Асприя Сидз АС 33008, ФАО 190
Продавец:ТОВ "Агрохимцентр ТД"
18 отзывов