Каталог товаров

Візок для розкидачів мінеральних добрив ВТ-3

в наличии
код: ВТ-3
66 000,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Тележка для разбрасывателей удобрений ВТ-3 производства TM Demetra предназначен для доставки к месту назначения и работы разбрасывателя твердых удобрений в поле. Тележка является универсальным устройством, совместимым со всеми возможными типами разбрасывателей минеральных удобрений.

Устройство полностью соответствует всем требованиям украинских фермеров. Вопрос тележки для разбрасывателя минеральних удобрений является очень актуальным. Обычно наставку для большего количества мин.удобрения доставить не проблемно, а вот при повышении полной массы разбрасывателя проблемы возникают с навеской трактора. Особенно это актуально для отечественных тракторов. Вот тут на помощь приходит тележку разбрасывателя.

Для наиболее качественной эксплуатации тележки компания-производитель рекомендует использовать разбрасыватели, рассчитанные на вес рабочего вещества не более 3000 кг.

Характеристики:

Тип тележки прицепной
Грузоподъемность 3000 кг
Собственная масса 500 кг
Тип привода карданный вал (ВОМ)
Транспортная скорость, не более 20 км / ч
Рабочая скорость, не более 12 км / ч
Базовая ширина колеи 1,8 м
Регулирования ширины колеи (диапазон) 1,5 - 2,2 м
Клиренс 40 см
Рабочая ширина разбрасывания, до 30 м
Количество персонала (тракторист-оператор) 1 чел.
Мощность трактора, не менее 80 л.с.

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новый
Производитель
Завод Деметра
Тип
Прицепные
Страна производитель
Украина
Материал
Металл
Агрегация
для трактора
Назначение
для полей
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наложенный платеж

Наличный расчёт

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Автолюкс

Ночной Экспресс

Гюнсел

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: РНД-1000
85 000,00 грн.
в наличии
код: РНД-1000
85 000,00 грн.
в наличии
код: РНД-1000
85 000,00 грн.
в наличии
код: РНД-1000
85 000,00 грн.
в наличии
код: 644813721
40 000,00 грн.
в наличии
код: РНД-1000
85 000,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти