Яблука свіжі сортові Симиренко

Яблука свіжі сортові Симиренко - Agrobiz.net
Договорная В наличии
0 отзывов

Цей сорт називають Ренет Симиренка, по імені першого садівника, описав яблуню з зеленими солодкими яблуками. Навіть якщо ми вже так багато і давно знаємо про його користь, точне походження сорту невідомо.

Особливістю плодів є їх асиметричність і маленькі чорні нарости на самому яблуці. Мало кого лякає те, що яблука не ідеальної форми і кольору, оскільки вони давно визнані смачними і що важливо – дієтичними.

Плоди зазвичай збирають у період з вересня по жовтень. Зрілі плоди можуть бути яскраво-зеленого, зеленого і трохи жовтуватого кольору. За розміром звичайно середні і рідше великі. М’якоть яблука біла, соковита, трохи кисле з приємним солодким присмаком. Склад м’якоті дуже цікавий з-за низької калорійності яблука, та вмісту цукру. Уявлення про це можна скласти по співвідношенню цукру до кислоти, яка становить у Ренете 10 до 16. Мало який сорт яблук може бути так важливий за своїм складом і калорійністю.

Зберігати яблука не важко, оскільки умови та правила зберігання такі ж, як і у всіх яблук. Зберігати Ренет найкраще в сухому, прохолодному і темному місці та час від часу перевіряти на наявність хвороб і шкідників. Зберігання яблук Ренет можливо аж до червня.

Способы доставки
  • Нова пошта
  • Самовивіз
Способы оплаты
  • Безготівковий розрахунок
  • Готівковий розрахунок

Отзывы о Яблука свіжі сортові Симиренко

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас:

Вас интересует яблоки?
Это займет менее одной минуты