Каталог товаров

Ячмінь ярий Моураві (СН-1)

в наличии
0,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Черкасская обл., Смела
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
10 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

ЯРИЙ ЯЧМІНЬ МОУРАВІ

   Оригінатор: Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення.

   Внесений до Реєстру сортів рослин України з 2018 року.

   Сорт для умов високоінтенсивного землеробства. Рекомендований для всіх зон України, пивоварний.

   Рекомендований для вирощування в усіх зонах України.

   Господарські та біологічні характеристики:

  • занесений до Державного реєстру за результатами дворічних даних. За 3 роки сортовипробування в СГІ-НЦНС середня продуктивність становила 6,84 т/га, перевага над стандартом (сорт Командор) - 14-20 %;
  • максимальний урожай сорту зафіксовано в 2017 році на рівні 9,41 т/га;
  • середньостиглий, вегетаційний період (72-75 днів );
  • вирізняється густим, міцним стеблостоєм. Висота рослин - 72-75 см, стійкий до вилягання та осипання зерна;
  • високостійкий (8-9 балів) до борошнистої роси та смугастого гельмінтоспоріозу;
  • зерно велике, вирівняне - 94 – 96 %; вміст білка 10,5 %, екстрактивність -78-80 %.

   Апробаційні ознаки: різновидність – нутанс. Колос дворядний, довгий – 10-12 см, нещільний (11-12 члеників на 4 см колосового стрижня), неламкий, солом'яно-жовтий, циліндричної форми. Остюки довгі, зазубрені, паралельні, тонкі, еластичні, солом'яно-жовтого кольору. Колоскова луска довга, вузька, без опушення. Квіткова луска слабкозморшкувата, нервація добре виявлена, перехід у остюк поступовий. Основна щетинка зерна довговолосняна. Кущ прямостоячий. Лист неопушений, проміжний, зелений. Зерно велике, жовте, видовжено-еліптичної форми. Маса 1000 зерен 48-54 г.

   Агротехніка звичайна для зони вирощування. Внесення добрив обов’язкове.

 

читать дальше свернуть
Характеристики
Компании
Производители
Страна производитель
Украина
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Готівковий розрахунок

Наложений платіж

Передоплата

Варианты доставки

Нова пошта

Самовивіз

Автолюкс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
Цену уточняйте
в наличии
код: 863961878
Цену уточняйте
по предзаказу

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти