Каталог товаров

Ящик HDPE тип НЛУ 600х400х135 мм первинний

в наличии
код: НЛУ-О
165,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Волынская обл., Луцк
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
14 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Пластикові ящики для зберігання і транспортування печива, хліба та інших хлібобулочних виробів виробництва компанії «Алфаінтерпласт». Тара зручна для фасування, зберігання, продажу батонів, буханок, булок, пирогів і інших хлібобулочних виробів. Ящики призначені для багатооборотна використання, довго не втрачають красивого зовнішнього вигляду.

Ящики відповідають вимогам санітарно-гігієнічних нормативів по контакту з харчовими продуктами.

Пластиковий ящик для печива NLU

Несуча здатність ящика – 30 кг
Вантажопідйомність штабелювання: 800 кг
Розміри – 600х400х135 мм
Вага – близько 1,4 кг

Пластикові ящики для печива пропонуються в базовому кольоровому виконанні: білому, сірому, жовтому. При покупці пластикових ящиків оптом у покупця є можливість узгодити відтінок кольору.

Можливо нанесення друку за технологією кольорового серіграфія / шовкотрафаретного друку.

Замовлення на оптову партію пластикових ящиків для печива приймаються з усієї України. Телефонуйте за номерами телефонів, вказаними на сайті нашої компанії.

читать дальше свернуть
Характеристики
Применение
Материал
Пластик
Тип
Ящик
Страна производитель
Украина
Состояние
Новый
Особенности
С возможностью складирования ярусами
Номер товару
4127
Габарити
600х400х135 мм
Вага
1.4 кг
Вантажопід'ємність
15 кг
Вантажопід'ємність штабелювання
400 кг
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безготівковий розрахунок

Предоплата

Варианты доставки

Делівері
Доставка на відділення у місті одержувача 21 грн.

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: ОЗС-2-О
162,00 грн. /шт
в наличии
код: М-50-М
171,00 грн. /шт
в наличии
код: Т-50-О
390,00 грн. /шт
в наличии
174,00 грн. /шт
в наличии
код: Н-О
144,00 грн. /шт
в наличии
код: ОЗС-М
117,00 грн. /шт
в наличии
код: ПЛ-1-О
141,00 грн. /шт
в наличии
код: Е2-О-2
192,00 грн. /шт
в наличии
код: Е2-О-18
162,00 грн. /шт
в наличии
код: Е-О
420,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти