Каталог товаров

Задній ліхтар на легковий причіп MOD-425

в наличии
код: MOD-425
120,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Киев
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
2 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Інтернет-магазин Причіп Фермер реалізує комплектуючі для причепів легкових автомобілів. На сайті ви знайдете все необхідне додаткове обладнання вітчизняного та іноземного виробництва.
задній ліхтар для дегкового причепа купити

Задні ліхтарі для легкових причепів

MOD- 425 аналог RADEX (Італія).

Більш сучасний та якісний аналог стандартного заднього ліхтаря для легкових причепів повністю взаємозамінний.

Габаритні розміри 103х50,5х98 мм.

Кріплення ліхтаря двома гвинтами.

Становище - горизонтальне чи вертикальне.

Міжосьова відстань 45 мм.

Виробництво: Україна

Ліхтар укомплектований лампами 12В

Ціна за 1шт.

Також ви можете купити ПВХ тенти для легкових причепів за спеціальними цінами. Деталі ви можете дізнатися за контактними номерами телефону.

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новые
Тип прицепа
Прицеп
Тип запчасти
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наличный расчёт

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Самовывоз

Новая Почта(курьер)

Новая Почта(отделение)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 1191985655
168,00 грн.
в наличии
код: 401
30,00 грн.
в наличии
код: HOM-AL
203,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти