Каталог товаров

Захисник клеєва пастка від гризунів 20х13,5 см Укравіт

в наличии
код: 902
16,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Львовская обл., Львов
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
менее часа
Описание товара

Екологічно безпечний клейовий засіб для захисту вашого будинку від мишей, щурів, тарганів та інших комах.

Переваги:

  • надійний помічник у вашому будинку;
  • сучасний, зручний засіб для знищення гризунів;
  • дуже липка і надійна;
  • пастка має привабливий запах;
  • не містить отрути;
  • безпечна для людини і навколишнього середовища;
  • ефективна для моніторингу, виявлення шкідників та встановлення їх виду.

Механізм дії:

Захисник від гризунів виготовлений з урахуванням біологічних особливостей шкідників. Пастки мають досить тонку поверхню, щоб при розстановці по периметру приміщень не дуже виділятися від поверхні. Клейова основа Захисника від гризунів має настільки міцні в'яжучі властивості, що, потрапивши в пастку, шансів відірватися або втекти разом з нею у шкідника не існує. На одну пастку можливо відловити кілька шкідників.

Спектр дії: щури, домашні миші, таргани, мурашки садові і дому.

Норма витрати: 1-2 пастки на 10 м²

Особливості застосування:

Зняти запобіжний папір. Пастку покласти або підвісити, щоб клейова робоча поверхня була відкритою. Встановлюють пастку в місцях ймовірного скупчення, на шляхах пересування шкідників до джерел їжі і води, краще біля стін або в кутах приміщення. Пастку встановлювати в місцях, недоступних дітям, домашнім тваринам і птахам.

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид вредителя
Крысы|Мыши|Грызуны
Зона действия, кв.м
10
Применение
На открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия
Химический
Тип средства
Липкие домики
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Накладений платіж

Безготівковий розрахунок

Варианты доставки

Новая Пошта (відділення)

Justin (відділення)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
-22%
код: 905
46,00 грн. 36,00 грн.
в наличии
код: 801
22,00 грн.
в наличии
код: 904
9,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти