Запчастини до трактора Т-16, Хмельницкий

Последнее редактирование: 23.09.2017 . Информация может быть не актуальна
Запчастини до трактора Т-16 - Agrobiz.net
Договорная В наличии
0 отзывов

Товариство з обмеженою відповідальністю Украгроспілка пропонує Вам купити запчастини до трактора Т-16. 

Скачати прайс-листви можете тут 

Проглянутипрайс-лист ви можете тут

Тракторне самохідне шасі Т-16 («шассік») випускався Харківським заводом тракторних самохідних шасі з 1961 по 1967 рік. Розробка Т-16 є результатом модернізації самохідного шасі ДСШ-14, проекти розроблялися в СКБ по тракторних самохідним шасі в м.Харкові. За період випуску було виготовлено майже 600 000 примірників Т-16. І в даний час трактор користується великим попитом у сільських жителів в якості універсальної машини для присадибних і заготівельних робіт.
Самохідне шасі Т-16 мало невеличкий двоциліндровий дизельний двигун потужністю 16 к.с., з незвичайним для тракторів розташуванням ззаду водійського місця, семиступінчасту коробку передач, і до трьох (залежно від комплектації і року випуску) ВОМ (вал відбору потужності - служить для передачі крутного моменту на навісне обладнання). Т-16 має високу прохідність. Робоче місце тракториста - відкрите, без кабіни або навісу.
Спереду на рамі шасі маються місця кріплень для установки різного додаткового обладнання: вантажної платформи-самоскида; навантажувачів різних типів; мотопилки; грейдерного лопати і дорожньої щітки, встановлюваних під рамою, сінокосарки та іншого. Вони приводилися в дію валами відбору потужності. Т-16 спочатку був призначений для роботи в овочівництві з обприскувачами, просапними культиваторами і збиральними машинами, але отримав набагато більше поширення як невеликий развозной вантажівка підвищеної прохідності. Особливо зручні Т-16 був для невеликих сільських будівельних бригад, де міг використовуватися для перевезення будматеріалів, а також для приводу будівельних механізмів: лебідок, зварювальних генераторів, циркулярних пилок. Для Т-16 було розроблено і випускалося велика кількість змінного обладнання: сінокосарка, стогометатель, малогабаритний навантажувач-екскаватор, самопогрузчікі (що забезпечує вантаження сипких і штучних матеріалів у свій кузов), обприскувач, компресорна станція та ін.

Марка: 16
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Запчастини до трактора Т-16

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Неверный email

Предложения для Вас: