Каталог товаров
-7%

Зарядна станція NEPG-1000

в наличии
32 115,00 грн.
экономия: 2 115,00 грн.
30 000,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Киевская обл., Бровары
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Зарядна станція NEPG-1000, 1048Wh/327600mAh

Зарядна станція NEPG-1000 має 4 виходи змінного струму, 2 виходи постійного струму, 8 виходів USB, 2 виходи USB QC 3.0, 2 виходи Type-C і 1 автомобільну розетку, що дозволяє заряджати більше 10 електронних пристроїв одночасно.

Зарядна станція має велику потужність 1048Wh і інвертор змінного струму потужністю 1000W. Він здатний живити  побутові прилади та електронне обладнання, такі як холодильники, телевізори, фени, обігрівачі, телефони тощо. Зарядна станція NEPG-1000 автоматично припинить зарядку пристрою, коли він повністю зарядиться. Має захист від перенапруги, низької напруги, перегрівання, перевантаження, короткого замикання. Присутня функція наскрізної зарядки, яка дозволяє заряджати пристрої під час власної зарядки. Окрім зарядки від домашньої розетки, зарядна станція NEPG-1000 може заряджатися від сонячної панелі.

В комплекті: Блок живлення 220V

Технічні характеристики

Акумулятор

LiFePO4

Ємність

1048Wh/327600mAh

Зарядка пристрою

DC 25,5V/6А

Час повної зарядки від мережі 220V

DC 25.5V: 8 годин

Виходи постійного струму

8 x USB: 5V/3,1А макс.

2 x USB QC 3.0: 5V-9V/2А

2 x Type-C: 5V-9V/2A

1 х автомобільний порт: 12V/7А

2 x порти DC: 12V/7А

Виходи змінного струму

4x AC230V

Робоча температура

-10 ℃~40 ℃

Безперервна вихідна потужність змінного струму

1000W

Пристрій має захист від

перенапруги, низької напруги, перегрівання, перевантаження, короткого замикання

Розміри

394х213х287 мм

Вага

16 кг

 

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наличный расчёт

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Новая Почта(курьер)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
46 812,00 грн. /шт
нет в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти