Каталог товаров

Зарядна станція DaranEner NEO-2000

нет в наличии
46 812,00 грн. /шт
Регион: Украина, Киевская обл., Бровары
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Зарядна станція NEPG-2000, 2073,6Wh / 648000mAh

Зарядна станція NEPG-2000 має 3х виходи змінного струму (розетка), 4х виходи USB QC 3.0, 2х виходи Type-C, одну автомобільну розетку, та безпровідну зарядку, що дозволяє заряджати більше 10 електронних пристроїв одночасно.

Зарядна станція має велику потужність 2073,6Wh і інвертор змінного струму потужністю 2000W. Він здатний живити  побутові прилади та електронне обладнання, такі як холодильники, телевізори, фени, котли, обігрівачі, телефони тощо. Зарядна станція NEPG-2000 автоматично припинить зарядку пристрою, коли він повністю зарядиться. Має захист від перенапруги, низької напруги, перегрівання, перевантаження, короткого замикання. Присутня функція наскрізної зарядки, яка дозволяє заряджати пристрої під час власної зарядки. Окрім зарядки від домашньої розетки, зарядна станція NEPG-2000 може заряджатися від сонячної панелі. Станція обладнана LCD-дисплеєм з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та ліхтариком на задній панелі.

В комплекті: кабель зарядки 220V, кабель зарядки від сонячної панелі, кабель Type-C/Type-C

Технічні характеристики

Акумулятор

LiFePO4

Ємність

2073,6Wh / 648000mAh

Час повної зарядки від мережі 220V

1 година, 40 хв.

Зарядка пристрою

DC 230V/10,4А

Виходи постійного струму

Безпровідна зарядка 10W макс

4 x USB QC 3.0  24W макс

2 x Type-C  100W макс

1 х автомобільний порт: 120W макс

4 x порти DC5521: 12V/10А

Виходи змінного струму

3x AC230V

Робоча температура

-10 ℃~40 ℃

Безперервна вихідна потужність змінного струму

2000W

Пристрій має захист від

перенапруги, низької напруги, перегрівання, перевантаження, короткого замикання

Розміри

476х345х260 мм

Вага

25,4 кг

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Предоплата

Наличный расчёт

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Новая Почта(курьер)

Самовывоз

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
-7%
32 115,00 грн. 30 000,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти