Каталог товаров

Зерноочисна машина ІСМ-10

в наличии
код: 25488643
Купить в один клик
Онлайн оплата
Регион: Украина, Харьковская обл., Харьков
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

Зерноочисна машина ІСМ-10 призначена для калібрування і очищення зернових, зернобобових, овочевих, баштанних, кормових, а також всіляких сипучих сумішей.

Режими роботи зернового сепаратора ІСМ-10:

  1. Режим пре редньої очистки.
  2. Режим первинного очищення.
  3. Режим калібрування.
  4. Змішаний режим (калібрування і очищення одночасно).

Особливості конструкції сепаратора ІСМ-10

Застосування імпеллера в якості силової установки вперше дозволило звести до мінімуму на машинах подібного типу втрату потужності повітряного потоку, створюваного крильчаткою: машина не має повітропроводів, на подолання опору яких витрачається значна частина потужності електродвигуна.

Конструктивним рішенням - розташуванням в повітрозабірника в верхній частині - виключено попадання в повітрозабірник пристрої дрібних домішок.

Застосування крильчатки імпеллера правильної аеродинамічної форми, виготовленої спеціально для машин «ІСМ» фірмою - виробником авіаційної техніки, дозволило істотно знизити енергоспоживання електродвигуна, стабілізується вать повітряний потік і виключити вібрації.

У конструкції машини немає детурбулізуючої сітки і, відповідно, немає необхідності в періодичній її очищення, що дозволяє експлуатувати машину без технологічних пауз.

Застосування частотного конвертора дозволяє регулювати швидкість обертів імпеллера , здійснювати плавний пуск електродвигуна і його запуск в реверсному режимі для самооочистки. Є можливість підключення 380/220 В.

  • Гарантія - 2 роки

Технічні характеристики ІСМ -10

Продуктивність при первинному очищенні зерна:

10 т / год

Продуктивність при підготовці посівного матеріалу:

до 5 т / год

Споживання електроенергії:

0,2 - 0,75 кВт / год, 380В, 50Гц

Довжина:

2420 мм

Ширина :

460 мм

Висота:

1880 мм

Маса:

150 кг

 

менеджер ХЗЗО
Ваш менеджер
  
☎+38 095 81 77 681 (Viber, WhatsApp, Telegram)

☎+38 067 166 96 50

читать дальше свернуть
Характеристики
Производитель
ИСМ ХЗЗО
Страна производитель
Украина
Тип
стационарная
Производительность т/час
до 50
Тип
стационарная|передвижная (на колесах)|переносная
Вид
специальная зерноочистительная машина
Производительность т/час
10
Производительность в режиме очистки, т/ч
10
Производительность в режиме калибровки, т/ч
5
Энергопотребление, кВт
0,75
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Онлайн оплата
По рахунку фактури

Безготівковий розрахунок

Предплата

Варианты доставки

Самовивіз

Транспортом компанії

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
код: ОВУ-25
366 000,00 грн.
в наличии
код: ОВУ-25
366 000,00 грн.
в наличии
код: 1231113384
185 000,00 грн.
в наличии
код: 1165160589
180 000,00 грн.
в наличии
код: 1190662546
168 000,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
от 95 000,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
от 26 000,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
144 500,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти