Каталог товаров
ТОП
продажи

Зерновий сепаратор САД нового покоління

в наличии
144 500,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Черкасская обл., Ватутино
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
8 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара

ЧЕТВЕРТЕ ПОКОЛІННЯ СЕПАРАТОРА САД

Представляємо Вашій увазі поліпшений сепаратор зерна САД від заводу «АЕРОМЕХ».

В сепаратор САД вбудований скальператор (прутковий блок) для попереднього очищення зерна.

Що це дає?

Режим скальпераціі на сепараторі САД дозволяє виробляти додаткове очищення зернового матеріалу - витяг з сипучої суміші крупніших домішок рослинного походження, зокрема, фрагменти класів, кореневих систем, стебел, соломи листя, частини капелюхів соняшнику та інші включення.

Даний режим може використовуватися спільно з режимом попереднього очищення, первинного очищення і як самостійний режим. Режим скальпераціі в сепараторі САД здійснюється за допомогою вбудованого пруткового пристрою.

Переваги технічного рішення для режиму скальпераціі:

  • підвищення якості процесу сепарації за рахунок запобігання потрапляння великих домішок в сепараційні камеру;
  • безперервність процесу очищення і сепарації;
  • автоматичний відвід великих домішок ще до входу в сепараційні камеру, за рахунок наявності двосхилим каналу, повідомлену з першою збіркою фракцій;
  • просте «включення-виключення» режиму скальпераціі в процесі роботи сепаратора;
  • вбудований прутковий блок не змінює габарити існуючої лінійки модельного ряду сепараторів САД;
  • проста заміна пруткового блоку на різні культури.

 У сепаратори САД встановлені нові сопла 4-го покоління. У чому переваги  нових сопел? 

Сопла 4-го покоління розширили можливості сепараторів САД. Покращено якість сепарації частинок складної форми і з неоднорідною шорсткістю поверхні за рахунок створення висхідного високотурбулентного потоку з неоднорідними властивостями по перетину шляхом зміни конструкції струминного генератора. 

Чого ми досягли? 

Підвищили універсальність сепараторів САД за рахунок збільшення чутливості струминного генератора до сепарованого часткам. Підвищили якість сепарації зерна шляхом високочастотного сканування форми і шорсткості частинок, що містяться в вихідному матеріалі. 

Знижено потужність двигунів на 25%  

Сопла 4-го покоління здатні до збільшення автоколивальних рухів потоків повітря і завдяки цьому збільшена площа сепарації. Це дало можливість знизити споживану потужність на 25% на всіх моделях сепараторів САД.

Повна комп'ютеризація сепараторів САД

Удосконалення сепараторів САД йде в ногу з часом. Зараз мало випускати продукцію, яка виконує тільки одну функцію. Важливо вирішувати ряд завдань. Причому управління і експлуатація зерноочисного агрегату повинні бути легкими, простими і зручними. На сьогоднішній день комп'ютеризація обладнання набагато спрощує його експлуатацію. Виносної пульт управління (планшет) дозволяє оператору дистанційно керувати сепаратором САД.

Також пропонуємо Вашій увазі сепаратори САД з циклоном.

читать дальше свернуть
Характеристики
Производитель
САД Аэромех
Тип
переносная
Страна производитель
Украина
Производительность т/час
до 50
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
ТОП
продажи
от 95 000,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
от 26 000,00 грн. /шт
в наличии
181 000,00 грн. /шт
в наличии
63 700,00 грн. /шт
в наличии
299 000,00 грн. /шт
в наличии
340 000,00 грн. /шт
в наличии
123 500,00 грн. /шт
в наличии
от 37 700,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти