Каталог товаров
ТОП
продажи

Рідкі азотні добрива КАС-28 +S+Mg

в наличии
27 200,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Черкасская обл., Черкассы
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
8 Лет
Описание товара

КАС-28 +S2,5%

     КАС    -   Єдине азотне добриво, яке містить три форми азоту:

  • нітратний - забезпечує миттєву дію
  • амонійний - в процесі нітрифікації переходить в нітратну форму,
  • амідний - в результаті діяльності ґрунтових мікроорганізмів переходить в амонійну форму, а потім в нітратну.

Таким чином, КАС забезпечує пролонговане живлення рослин азотом. Зважаючи на відсутність у складі КАС вільного аміаку він не випаровується в атмосферу при внесенні, однак наявність амонійної форми все ж робить мінімальну закладення бажаною, особливо в умовах високих температур і відсутності опадів після внесення.

Одне з найважливіших переваг КАС полягає в його високій технологічності:

Внесення КАС як рідких добрив набагато рівномірніше, ніж твердих, гранульованих.

Внесення КАС добре поєднувати з використанням пестицидів в одній баковій суміші. Це дозволяє скоротити кілька операцій по догляду за посівами.

Внесення КАС добре поєднується з РКД  ЖКУ та мікроелементами нашого виробництва.

КАС можна використовувати в такі терміни і способи:

  1. Восени - під основний обробіток.
  2. Навесні - під передпосівний обробіток.
  3. У період вегетації сільськогосподарських культур для кореневого та позакореневого підживлення.

Норми і дози внесення КАС залежать від виду культури, терміну та способу внесення, попередника та інших факторів. Ніяких спеціальних обмежень не існує.

Розчини КАС можна вносити, розбавляючи і не розбавляючи водою. Це залежить від технічних можливостей агрегатів. При розведенні витрата робочого розчину на 1 гектар повинен становити 100-300л.

- композиційна карбамідно-аміачна суміш з включенням гумінових полімерних з'єднань є високоефективним екологічним органо-мінеральних азотним добривом. Найважливішою особливістю даного добрива є значне зниження токсикації амонійний азотом рослин при внесенні в грунт, що запобігає інгібування росту рослини в перші періоди розвитку
На відміну від стандартного «КАС», при внесенні в грунт даного КАСу за рахунок введення гумінових комплексів, мікроелементів і імуномодулятора (иммуномодулятором виступають поліаміносахаріди модифіковані гетероциклическими фрагментами, природні амінокислоти) підвищується засвоєння азоту практично в 2 рази, що в свою чергу дає можливість знизити норму витрати на 25%. Розчини «КАС» практично не містять вільного аміаку, що виключає втрати азоту при внесенні в грунт, стабілізовані, мають підвищений поверхневий натяг (збереження стійких великих крапель листя). Тому найважливішою особливістю даного добрива є значне зниження токсикації амонійний азотом рослин при внесенні, що запобігає інгібування росту рослини, особливо в перші періоди розвитку.
Склад: азот 26-32%, сірка-0-4%, фосфор 0-5%, калій 0-5%, орг. Фави-0-10%, в т.ч. гумінових речовин до 4%, м / е.
Основні торгові марки: КАС 32, КАС 30, КАС 28, КАС 28 + S + Mg

читать дальше свернуть
Характеристики
Форма выпуска
Жидкость
Страна производитель
Украина
Тип
Удобрения жидкие
Сезон
Универсальное
Производитель
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
-12%
код: .нитроамофоска
85,00 грн. 75,00 грн.
в наличии
код: Калийно-магниевое 2 кг
85,00 грн.
в наличии
код: 667
9,00 грн.
в наличии
код: 20201
1 065,90 грн.
в наличии
код: 2020
233,70 грн.
в наличии
158,00 грн.
нет в наличии
ТОП
продажи
Доставка
Free
от 173,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти