Каталог товаров

Рідке комплексне добриво NPK-3-3-3 +20%

в наличии
103,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Черкасская обл., Черкассы
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
7 Лет
Описание товара

Добрива універсальні рідкі ССП (SSP), р.,

(N – 3%, P2O5 – 3%, K2O – 3% - до 20% амінокислот)

добриво універсальне

 

Призначення: призначене для застосування у сільському господарстві.

Застосовується для вирощування всіх видів овочевих- томати та картопля; бобових - горох, квасоля; плодово-ягідних культур,полуниці,суниці,ожини,малини,смородини; декоративних дерев та кущів. Сприяє розвитку кореневої системи. Містить всі необхідні для живлення рослин макроелементи в оптимальному співвідношенні. Володіє накопичувальним ефектом.

Універсальні високоефективні, швидкодіючі, безхлорні добрива РКД, застосовуються в сільському господарстві для основного внесення в ґрунт ранньою весною і восени під оранку, передпосівну культивацію, при посіві у рядок та в період ранніх фаз вегетації, а також разом з поливною водою при зрошенні для позакореневого підживлення.Засвоюється рослиною на 85-95%.Працює навіть при посушливих умовах.

Добриво РКД сприяє  вирощуванню сильної, здорової розсади, покращує адаптацію рослин до стресів. При внесенні добрива рослина отримує більше поживних речовин із ґрунту до плодів. Препарат гарантує тривале цвітіння та збільшення врожаю, застосовується у випадках неможливості регулярного догляду за рослинами, супроводжує рослини під час процесу дозрівання і оптимально їх годує.

Сумісність з іншими препаратами: можна змішувати з більшістю добрив та засобів захисту рослин. Перед змішуванням рекомендується зробити невелику пробу, щоб пересвідчитись у сумісності змішуваних речовин, обробити невелику ділянку – пересвідчитись, що немає опіків на рослині.

Приготування та норма витрати робочого розчину полягає у розмішуванні з водою необхідної концентрації, застосовується шляхом підживлення у період вегетації на посівах зернових колосових з нормою витрат 10 л/га, максимальна кратність обробок – 4.

Рекомендоване розведення: 10 мл/л

Добрива універсальні рідкі ССП (SSP) являє собою збалансоване добриво,  має ті ж показники, що й традиційний коров 'ячий перегній, що по складу відповідає NPK 3-3-3, але не містить залишків шкідників та насіння бур'янів.

За складом та результатами застосування має переваги:

  • Покращує та відновлює властивості всіх типів грунтів
  • Стимулює ріст кореневої системи
  • Зміцнює імунну систему рослини
  • Ідеальне співвідношення поживних речовин, збалансований pH
  • Професійний спеціалізований продукт
  • Єдине добриво, що не вивільнює азот з грунту
  • Технологічне при внесенні

Добрива універсальні рідкі ССП (SSP) сприяють  вирощуванню сильної, здорової розсади, покращують адаптацію рослин до стресів. При внесенні добрива рослина отримує більше поживних речовин із ґрунту до плодів. Препарат гарантує тривале цвітіння та збільшення врожаю, застосовується у випадках неможливості регулярного догляду за рослинами, супроводжує рослини під час процесу дозрівання і оптимально їх годує.

Основні елементи живлення, %                                                                                       

Азот (N)

Фосфор (P2O5)

Калій (K2O)

3,0      

3,0

3,0

 Органічна речовина (Амінокислоти), % - 10 - 20

 Значення pH: 5,5 – 6,5

 

Виробник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АГРОХІМТРАНС»,

ю/а: м. Черкаси, пров. Піонерський,б.18, кв.2;

п/а : 18016, м. Черкаси, вул.Припортова, 22-а, Бізнес Центр офіс №212,

тел../факс (0472)72-35-31, e-mail: agrochimtrans@ukr.net

читать дальше свернуть
Характеристики
Страна производитель
Украина
Форма выпуска
Жидкость
Сезон
Универсальное
Производитель
Тип
Удобрения жидкие
Упаковка
Пластиковая тара
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: Кальциевая селитра
86,00 грн.
в наличии
код: Калийно-магниевое 2 кг
48,00 грн.
в наличии
код: 736
14,00 грн.
в наличии
код: 667
7,00 грн.
в наличии
ТОП
продажи
Доставка
Free
от 162,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти