Каталог товаров
ТОП
продажи

Рідкі комплексні добрива NPK 4-10-10

в наличии
127,00 грн.
Купить в один клик
Регион: Украина, Черкасская обл., Черкассы
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
8 Лет
Описание товара

Рідке Комплексне Добриво NPK-4-10-10

Склад: N - 4%, P2O5  - 10%, K2O - 10%

 

Регламенти застосування в сільському господарстві, особистій присадибній ділянці

Дозування та рекомендації до застосування 

 

Культура

Період обробки

Доза

Розсада

Овочеві та квіткові культури

У фазі 2-3 справжніх листків та через 10-15 днів після пікіровки або висадки розсади у грунт

0,5-1,0 % розчин

(35-50 мл/ 10 л води)

Листова обробка

Овочеві культури

Плодово-ягідні

Декоративні

Кожні 7-14 днів

15-30 мл/ 10 л води

Фертигація

Овочеві й плодово-ягідні

Кожні 15-20 днів (2-3 рази за сезон)

5-10 л на 1т води на 1км стрічки

Локальне внесення

Овочеві й плодово-ягідні

Кожні 7-14 днів

50 мл/10л води на рослину

50 л/га

Локальне внесення

Декоративні й фруктові

 

100-200 мл розчину на рослину

Підживлення: 1-ше - після цвітіння;

2-ге - через 15-20 днів після першого;

3-тє - у вересні

500-750 мл/ 100л води

 

 

Фізичні властивості

 

Форма

pH (1% розчин)

Густина

Колір

Рідина

6,5-7,0

1,17 – 1,2

світло коричневий

 

Застосовується для вирощування всіх видів овочевих, томати та картопля; бобових - горох, квасоля; плодово-ягідних культур, декоративних дерев та кущів. Сприяє розвитку кореневої системи. Містить всі необхідні для живлення рослин макроелементи в оптимальному співвідношенні. Володіє накопичувальним ефектом.

Універсальні високоефективні, швидкодіючі, безхлорні добрива РКД, застосовуються в сільському господарстві для основного внесення в ґрунт ранньою весною і восени під оранку, передпосівну культивацію, при посіві у рядки та в період ранніх фаз вегетації, а також разом з поливною водою при зрошенні для позакореневого підживлення.Засвоюється рослиною на 85-95%.Працює навіть при посушливих умовах.

Добриво РКД сприяє  вирощуванню сильної, здорової розсади, покращує адаптацію рослин до стресів. При внесенні добрива рослина отримує більше поживних речовин із ґрунту до плодів. Препарат гарантує тривале цвітіння та збільшення врожаю, застосовується у випадках неможливості регулярного догляду за рослинами, супроводжує рослини під час процесу дозрівання і оптимально їх годує.

Основні формули: NPK 4-10-10, NPK 5-22-5, NPK 8-24, NPK 3-18-18.

читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта

Самовывоз

Интайм

Автолюкс

Гюнсел

Ночной Экспресс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались
код: 5199221
31 800,00 грн.
в наличии
код: 5199216
7 900,00 грн.
в наличии
код: 5199214
7 900,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти