Жниварки валкові ЖВУ та ЖНУ-5,1

Жниварки валкові ЖВУ та ЖНУ-5,1 - Agrobiz.net
169 687,00 грн. /шт В наличии Код товара: 296756200
0 отзывов
ЖВУ-5,1 - жниварка валкова універсальна. Призначена для скошування і укладання у валок зернових, зернобобових, полеглих зернових культур і сіяних трав. У конструкції жниварки застосована рама з центральним викидних вікном і ременно-планчатим транспортерами. Для підвищення міцності конструкції використовуються посилені боковини, вертикальні і горизонтальні жорсткості, а також несе труба збільшеного діаметру. Застосування центрального викидного вікна дозволяє домогтися більш рівномірного розподілу колосків по ширині валка, тим самим прискорюючи просушку валка. Копіювання рельєфу поля забезпечується опорними колесами. Висота зрізу в межах копіювання дорівнює 50-250 мм. Привід ріжучого апарату жниварки побудований на базі планетарного механізму (так званий "привід Шумахера"), який володіє кращими характеристиками швидкості різання і надійності в порівнянні з кривошипно-шатунною групою. Це сприяє збільшенню продуктивності і надійності різального апарату, що в цілому підвищує надійність жниварки.
Для прикладу: швидкість різання в жниварці ЖВН-6Б-01 становить 1,3 м / с, а в жниварці ЖВУ - 1,8 м / с, що на 40% більше. Виходячи з цього жниварка ЖВУ може здійснювати скошування культури при більшій поступальної швидкості. Наслідком збільшення швидкості скошування є підвищення продуктивності.
За відгуками споживачів при збиранні пшениці і ячменю на жниварці ЖВУ-5,1 за день скошують близько 35-40 га. Жниварка може комплектуватися двома відмінними типами ріжучого апарату:
1 - пальцевий ріжучий апарат
2 - безпальцевий ріжучий апарат
Який саме ріжучий апарат буде встановлено на жатку, обирає замовник залежно від типу культур які необхідно збирати. У кострукції жниварки використовується п'ятилопастне протинамотувальне мотовило з двома механізмами нахилу лопастей підвищеної надійності. Така конструкція мотовила забезпечує підйом полеглих культур при скошуванні. Так само для збільшення надійності жниварки застосовані варіатори уніфіковані з жниваркою комбайну "ДОН". Жниварка добре себе зарекомендувала як на збиранні зернових культур, так і бобових. Зокрема жниварка застосовувалася для прибирання: пшениці, рису, гороху, ячменю, а також для скошування трав. Для збирання зернових культур на жатку встановлюється пальцевий ріжучий апарат. Для прибирання поліглого гороху і квасолі жниварка може комплектуватися стеблепідйомниками та ріжучим апаратом безпальцевого типу. Також під замовлення випускаються жниварки з шириною захвату 4,2 і 6 метрів. Жниварка ЖВУ-5,1 успішно пройшла сертифікаційні випробування на відповідність вимогам ДСТУ 2189-93 і ГОСТ 12.2.11-82 і отримала сертифікат відповідності № UA1.032.0017615-06. Характеристики Назва ЖВУ-4,2 ЖВУ-5,1/ ЖНУ-5,1 ЖВУ-6 Агрегатування КПС-5Г, Е-302, Е-303, Е-304 Ширина захвату, м 4,2 5,1 6 Продуктивність
якщо (V=8 км/год.), га/год. 3,2 4 4,6 Маса, кг 1100 1200 1300 ЖНУ-5,1 - валкова жниварка для агрегатування з комбайнами "НИВА" та "Єнісей". Вона побудована на базі жниварки ЖВУ-5,1 з однією метою - можливість навішування на комбайни "НИВА" та "Єнісей". У слідстві чого єдиною суттєвою відмінністю стало центральне вікно, яке довелося змістити набік, щоб скошена маса не потрапляла під колеса комбайна. Також був перероблений привід жниварки з урахуванням особливостей роботи комбайна. В іншому ж жниварка майже не має конструктивних відмінностей від ЖВУ-5,1. У резльтати такої переробки жниварка ЖНУ зберегла всі позитивні сторони жниварки ЖВУ, а саме - високу швидкість різання спільно з простотою конструкції приводу ножа; підвищену надійність рами, мотовила, воротарів та інших вузлів і агрегатів. Жниварка ЖНУ-5,1 успішно пройшла сертифікаційні випробування на відповідність вимогам ДСТУ 2189-93 і ГОСТ 12.2.11-82 та отримала сертифікат відповідності № UA1.032.0022223-06. Термін гарантійного обслуговування жниварок - 2 роки.
Способы доставки
  • Новая Почта
  • Самовывоз
  • Интайм
  • Автолюкс
  • Гюнсел
  • Ночной Экспресс
Способы оплаты
  • Предоплата
  • Наложенный платеж
  • Наличный расчёт
  • Безналичный расчёт

Отзывы о Жниварки валкові ЖВУ та ЖНУ-5,1

Оставить отзыв
Напишите отзыв
Укажите, если хотите стать зарегистрированным пользователем Неверный email

Предложения для Вас:

Хотите выгодно купить жатка валковая?
Создайте заявку про покупку, и продавцы сами сделают вам предложение
Это займет менее одной минуты