Каталог товаров

Зубова борона причіпна гідравлічна БПГ-18 Деметра

в наличии
код: БПГ-18
265 000,00 грн.
з 1 отзыва, 100% положительных
Регион: Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
1 Год
Время ответа:
более суток
Описание товара

Борона БПГ-18 (борона причіпна гідравлічна)

Призначена для боронування ґрунту поля. Використовується для розпушування ґрунту (розкриття вологи) при традиційному методі обробки, і оснащена 18 важкими зубчастими боронами.

Перевагою даної зчіпки борон є її ширина захоплення при обробці (18 м за один прохід). впливає на продуктивність праці та економію ресурсів, за рахунок чого знижується собівартість обробітку ґрунту. >

читать дальше свернуть
Характеристики
Состояние
Новый
Производитель
Завод Деметра
Страна производитель
Украина
Рама
специальная
Сечение зуба
ромбовидное
Агрегатирование
прицепной
Назначение
Особенности
Тяжелые
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Наличный расчёт

Наложенный платеж

Предоплата

Варианты доставки

Новая Почта(отделение)

Самовывоз

Ночной Экспресс

Гюнсел

Автолюкс

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Покупатели этого товара также интересовались
код: БПГ 14П
250 000,00 грн.
в наличии
код: БПГ-14
225 500,00 грн.
в наличии
код: SANIKA 5,6
207 000,00 грн.
в наличии
код: SANIKA 11,5
504 000,00 грн.
в наличии
код: SANIKA 7,5
329 000,00 грн.
в наличии
код: SANIKA 9,0
403 000,00 грн.
в наличии
код: SANIKA 7,5
270 000,00 грн.
в наличии
код: SANIKA 11,5
377 000,00 грн.
в наличии
код: SANIKA 15
672 000,00 грн.
в наличии
код: БН-9
132 000,00 грн.
в наличии
код: SANIKA 5,6
245 000,00 грн.
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти