Каталог товаров

PN16 DN250 Зворотний клапан з нержавіючої сталі AISI 316, Seat VITON

нет в наличии
код: 41258
17 147,00 грн. /шт
Регион: Украина, Ровенская обл., Ровно
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
6 Лет
Время ответа:
более суток
Описание товара
Зворотні клапани, як правило, встановлюються в трубопроводах для запобігання зворотного потоку. Зворотний клапан – це в основному односторонній клапан, у якому потік може вільно рухатися в одну сторону, але якщо потік повертається, клапан закривається, щоб захистити трубопроводи, інші клапани, насоси тощо. Якщо потік повертається, а зворотного клапана немає встановлено, може статися гідроудар. Гідравлічний удар часто виникає з надзвичайною силою і легко пошкоджує трубопровід або компоненти.
Зворотні клапани використовуються в багатьох сферах застосування. Наприклад, їх часто розміщують на стороні випуску насоса, щоб захистити насос від зворотного потоку. Відцентрові насоси, найпоширеніший тип водяних насосів, не є самовсмоктуючими, тому зворотні клапани необхідні для утримання води в трубах. Також зворотні клапани дуже часто використовуються в системах HVAC (системи опалення, вентиляції та кондиціонування). Системи HVAC, наприклад, використовується у великих будівлях, де теплоносій закачується на багато поверхів. Ці зворотні клапани встановлюються для того, щоб охолоджуюча рідина не змивалася назад.
читать дальше свернуть
Характеристики
Виробник
BTS Engineering
Країна походження
Китай
Робоча температура
≤200
Номінальний тиск, МПа
1,6
Матеріал ущільнення
VITON
Матеріал корпусу
AISI 316
Тип з'єднання
міжфланцеве
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Новая Почта

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть


Вас заинтересует

Покупатели этого товара также интересовались
код: 41246
1 110,00 грн. /шт
нет в наличии
код: 41245
1 110,00 грн. /шт
нет в наличии
ТОП
продажи
код: вело 28
360,00 грн. /шт
в наличии
ТОП
продажи
код: вело 29
360,00 грн. /шт
в наличии
код: вело 26"
360,00 грн. /шт
в наличии

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти