Каталог товаров

Домкрат пневматический грузоподъемность 2,5 т

в наличии
4 800,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Черкасская обл., Черкассы
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Домкрат пневматический предназначен для использования на СТО и в шиномонтажных мастерских. При помощи домкрата можно приподнять колёса легковых автомобилей и малотоннажной техники.

Грузоподъёмность домкрата колеблется от 0,5 тонны до 2,5 тонн, в зависимости от рабочего давления в пневмопроводе.

Для более продолжительной работы телескопического стабилизирующего устройства, находящегося внутри гофрированной камеры, нагрузку необходимо располагать строго по центру домкрата.

Домкрат пневматический грузоподъемность 2,5 т, технические характеристики:

Минимальная высота домкрата, мм - 135
Максимальная высота домкрата, мм - 360
Максимальная грузоподъёмность, т - 2,5
Максимально допустимое давление, атм - 6
Масса домкрата, кг - 14

Гарантия - 6 месяцев.

Если вы ищете надёжное, качественное оборудование для автосервиса: домкраты, дископравильные, балансировочные и шиномонтажные станки, подъемники СТО, оборудование для замены масел и пр., обращайтесь в компанию «Автостар»! Актуальность цен уточняйте на момент покупки.

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид
пневматические домкраты
Тип
домкрат
Вид
подкатной
Назначение
автомобильные
Принцип действия
пневматический
Максимальная нагрузка, т
2.5
Состояние
новые
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наложенный платеж

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Самовывоз

Новая Почта(отделение)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть
Покупатели этого товара также интересовались

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти