Каталог товаров

Траверса для легковых автомобилей

в наличии
22 600,00 грн. /шт
Купить в один клик
Регион: Украина, Черкасская обл., Черкассы
Написать продавцу
Проверенный поставщик
На Агробиз
3 Года
Время ответа:
более суток
Описание товара

Траверса предназначена для использования на различных СТО и в шиномонтажных мастерских. При помощи траверсы можно вываживать переднюю или заднюю ось автомобилей, микроавтобусов и легковых грузовиков без приложения физических усилий.

Грузоподъёмность траверсы определяется рабочим давлением в пневмопроводе и колеблется от одной тонны (придавлении 2 атм.) до трех тонн (при давлении 6 атм.).

Технические характеристики траверсы для легковых автомобилей:

Минимальная высота траверсы, мм - 120
Максимальная высота траверса, мм - 430
Максимальная грузоподъёмность, т - 3
Максимально допустимое давление, атм - 6
Масса траверсы, кг - 105
Минимальный размер ямы,мм__________________790
Максимальный размер ямы,мм_________________1240
Минимальный размах лап,мм__________________960
Максимальный размах лап,мм__________________1540

Гарантия - 6 месяцев.

Хотите купить траверса? Обращайтесь в компанию «Автостар»! Позвоните по телефонам, указанным в разделе с контактной информацией и узнайте условия оплаты и доставки оборудования. 

читать дальше свернуть
Характеристики
Вид
Траверсы
Назначение
универсальные
Грузоподъемность, т
3
Конструкция
другие
Принцип действия
другой
читать дальше свернуть
Варианты оплаты

Наложенный платеж

Безналичный расчёт

Варианты доставки

Самовывоз

Новая Почта(отделение)

Повернення і обмін
Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

читать дальше свернуть

Вы просматривали

Сейчас ищут

Спецрахунок НБУ
Фонд "Повернись живим"
Фонд Сергія Притули
Пока не зарегистрированы?
Регистрация
Уже зарегистрированы? Войти
Уже зарегистрированы? Войти